Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Anadolu Gençlik Derneği'nin acı günü!

19.09.2015 16:22
Anadolu Gençlik Derneği Genel Merkez İdari ve Mali İşler Komisyonu Üyesi Abdullah Şahin, Bolu’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.

Anadolu Gençlik Derneği Genel Merkez İdari ve Mali İşler Komisyonu ÜyesiAbdullah Şahin, Bolu'nun Gerede ilçesinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

AGD'nin "Önce Ahlak ve Maneviyat"çalışmalarında üstün gayret ve çalışma azmi gösteren AGD Genel Merkez İdari ve Mali İşler Komisyonu Üyesi Abdullah Şahin ve Necmettin Altıntaş teşkilat çalışması için gittiği Bolu'dan dönerken yolda trafik kazası geçirdi.

Abdullah Şahin olay yerinde yaşamını yitirirken, çeşitli yerlerinde kırıklar oluşanNecmettin Altıntaş'ın acil olarak hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. AGD camiası acı haberi alır almaz gözyaşlarına boğulurken; Şahin ve Altıntaş hakkında sosyal medyadan taziye ve geçmiş olsun mesajları yayınladı.

AGD Genel Merkezi'nden alınan bilgiye göre; Abdullah Şahin'in cenazesinin bugün ikindi namazının ardından memleketi Nevşehir Kurşunlu Camii'nden kaldırılacağı öğrenildi. Öte yandan kaza haberi alan AGD-MGV Genel BaşkanıSalih Turhan başkanlığında bir heyet kazanın meydana geldiği Bolu'ya gittiği öğrenildi.

GECESİ VE GÜNDÜZÜ CİHADDI

AGD Genel Başkanı Salih Turhan resmi twitter hesabından yayınladığı taziye mesajında; "Biz şahidiz ki kardeşimizin gecesi cihaddı gündüzü cihaddı. Abdullah Şahin kardeşimizin Şehadeti kutlu olsun... " ifadelerini kullandı.

Akit Yayın Grubu olarak merhum kardeşimize yüce Allah'tan rahmet, acılı ailesi ve Milli Görüş camiasına sabr-ı cemil niyaz ediyoruz.

AGD, sosyal medya hesaplarından acı haberi böyle duyurdu:

Bu haber toplam 2562 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri