Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şener'e CHP'den sonra sürpriz bir teklif daha!

31.08.2012 12:20
Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, kapanan Türkiye Partisi'nin Genel Başkanı Abdüllatif Şener ve arkadaşlarını kendi partisine davet etti.

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, yaptığı yazılı açıklamada, merkez sağın yeniden inşası ile ilgili, ''siyasi çizgisini küresel cereyanlar karşısında milli bir duruşu, oligarşik eğilimler karşısında demokrat duruşu ve ilkeleri olan, kapanan Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener ve arkadaşlarını'' Anavatan Partisi'nde siyaset yapmaya davet ettiğini belirtti.

Açıklamasında, Türkiye'de siyaseti hem yeni hem de güçlü bir mecra da oluşturmanın gerekliliğine inandığını kaydeden Çelebi, Anavatan Partisi'nin yeniden yapılanma süreci içine girdiğini ve Türkiye'nin aydınlık yarınları için yüzünü geleceğe çevirdiğini bildirdi.

Çelebi, ''bu anlamda Abdüllatif Şener'in bilgisi ve tecrübesiyle Türkiye'nin ve merkez sağın yeniden inşası için güç birliği yapmak gerektiğine inandığını'' ifade ederek, ''Yeni ve birleşik yapılar oluşturmanın Türkiye açısından zaruret olduğuna inanıyorum'' ifadesini kullandı.

Bu haber toplam 1788 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri