Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet Gökçek’ten ‘Bırakırım’ tehdidi

08.06.2011 08:30
ANKARAGÜCÜ Başkanı Ahmet Gökçek, eski yöneticilerden Cemal Aydın ve Cengiz Topel Yıldırım’ın istemeleri halinde Ankaragücü takımını kendilerine teslim edebileceklerini söyledi.

Aydın ve Yıldırım’ın Gökçek yönetimi ile mahkeme süreci devam ederken Ahmet Gökçek, “Sayın Aydın ve Topel’in ne yapmak istediğini kimse bilmiyor. Cemal Aydın’ın defalarca aday olamayacağı söylüyor. Peki aday olamayacaksan, neden dava açıyorsun? İşler rayına oturmuşken neden düzen bozmaya çalışıyorsun. Ya bizimle pazarlık masasına oturmak istiyor, ya da gelip burayı yönetmek istemesi lazım. Ankaragücü’nün tarihine saygımızdan dolayı takıma sahip çıkmak istedik. Ancak eski yöneticilerin açtığı dava nedeniyle bir türlü nefes alamıyoruz” diye konuştu.

Bu haber toplam 1850 defa okunmuştur
gidebilirsin gökçek
öz yörükoğlu
sn ahmet gökçek kanaltürkteki proğrama tlf katıldın izledim fb aleyhine olabilecek her sözü söyledin ama başkanlıklarınız bitti artık fenerbahçelilerle beraber yaşayacanız allah büyük yanımıza halkın içine geleceksiniz sizi seven fb liler olarak artık sizi sevmiyorum inşallah fb mizin aleyhinde konuştuklarından pişmanlık duyarsın
10 Haziran 2011 Cuma 09:28
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri