Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Arınç'tan Gülen'e Cebrail göndermesi!

10.11.2014 01:39
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Eskişehir'de bir partilinin "Cebrail parti mi kurdu?" sorusuna "Onu deniz aşırı yerlere soracaksın" diye cevap verdi.
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Türkiye'de 100'ün üzerinde parti olduğunu söyleyerek AK Parti'nin tüm bu partilerden farkı olduğunu, küçük düşünmediklerini söyledi. İdris Bal'ın kurduğu Demokratik Gelişim Parti'sini örnek gösteren Arınç, bu tür partilerin marjinal olduğunu söylerken bir partilinin "Cebrail parti mi kurdu?" sorusuna ise  "Allah korusun nereden bileyim Cebrail'in parti kurup kurmadığını yahu. Onu deniz aşırı yerlere soracaksın üstadım." diye cevap verdi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Eskişehir'de partisinin Odunpazarı ilçe kongresine katıldı. Arınç, burada yaptığı konuşmada, AK Parti'nin 2002 yılından buyana yapılan seçimlerin tamamında oylarını artırdığını söyledi. Halkın AK Parti'yi sevdiğini, cesaretine güvendiğini ve inandığını anlatan Arınç, "Kırkpınar başpehlivanı gibi artık altın kemerin de sahibiyiz" diye konuştu.

"BUNLAR PARTİ DEĞİL, MARJİNAL ŞEYLER"
 
Türkiye'de 100'den fazla siyasi partinin olduğunu belirten Bülent Arınç, AK Parti'nin küçük bir parti olmadığını söyledi. Arınç, şöyle konuştu:

"Sadece şu barajı aşayım da bir parlamentoya gireyim canımı kurtarayım hayalinde değiliz. Türkiye'de öyle partiler vardır ki aslında martidir, parti bile denmez. Şuanda 100'den fazla parti kurulmuş. Bir tanesi de geçtiğimiz günlerde kuruldu, adam basın toplantısı yapıyor, salon tamamen boş bir tane garip boynunu bükmüş, ona yönelik konuşma yapıyor. Bunlar parti değil, bunlar marjinal şeyler. Bunların Türkiye'de çoğunda tabelası bile yoktur. 30 tane adam bulursunuz şöyle ya da böyle ben de parti kurdum dersiniz."

"CEBRAİL PARTİ Mİ KURDU?" 
 
Salonda oturan bir partinin yüksek sesle "Cebrail de parti kurdu mu?" demesi üzerine Arınç, "Allah korusun nereden bileyim Cebrail'in parti kurup kurmadığını yahu. Onu deniz aşırı yerlere soracaksın üstadım. Biz iktidar partiyiz. Bize düşen iddiamızın olmasıdır. Bizim iddiamız büyük. Biz her seçimi kazanacağız, tek başımıza iktidara geleceğiz, seçimlerde de hedefimiz yüzde yüzdür" diye konuştu.
Bu haber toplam 1312 defa okunmuştur
Kıt beyinler
Hasan fehmi
Basit, kalitesiz, kıt beyinler. Ben kendilerinin o cümlelerini sizin gibi anlamadım, araştırdım ve sizin hafife aldığınız mülahazalar olmadığını gördüm. Anlamak istemiyorsunuz. Hiç bir şeyi anlayamadınız.. Ama zaman her şeyi anlatacak.. Bu hizmet hiç bir zaman aktif siyaset içinde olmadı ve olmayacaktır da. Sizlerin kıtlığını anlamak için ülkenin geldiği durumu görmek yeterli.. Allah bu ülkeyi korusun...
10 Kasım 2014 Pazartesi 18:17
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri