Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Arnavutköy'de çatışma

15.06.2016 14:45
İstanbul Arnavutköy'de denetim yapan mobil polis ekipleriyle şüpheliler arasında çatışma çıktı.

Arnavutköy Belediyesi R. Muhtar Ahmet Ensar Parkı yakınlarında denetim yapan polis ekipleri, arandığı belirlenen bir kişiyi gözaltına almak istedi. Polise direnen şüphelinin yer aldığı gruptan ateş açılması üzerine bir polis memuru yaralandı.

Arnavutköy'de çatışma

EMNİYET MÜDÜRÜ VE BİR POLİS YARALANDI

Yaralı polisi bir süre alıkoyan şüphelilerle ekipler arasında çatışma çıktı. Çatışmada Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürü de ayağından yaralandı. Yaralılar, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Arnavutköy'de çatışma

ÖZEL HAREKAT BÖLGEYE GİTTİ, ÇATIŞMA ÇIKTI

Çatışma üzerine bölgeye Özel Harekat ekipleri ve müzakere timleri gönderildi. Olay yerinde kaç saldırgan olduğu henüz belli değil. Polis ekipler çatışmanın yaşandığı gecekondunun çevresini kuşattı. Zaman zaman silah sesleri geliyor. Park ve çevresi boşaltılıp güvenlik şeridi çekilirken, polis helikopteri de bölgeyi havadan kontrol ediyor. Şüphelilerin saklandığı barakadan duman yükselmeye başladı.

1 SALDIRGAN ÖLDÜRÜLDÜ

2 polisin tedavisi devam ederken, polise saldıran kişi çıkan çatışmada öldürüldü.

UYUŞTURUCU ÇETESİ İDDİASI VAR

Olayın terörle ilgili olmadığı, uyuşturucu çetesiyle polis arasında çatışma çıktığı bilgisi var ancak şu ana kadar teyit edilmiş bir bilgi paylaşılmadı.

Arnavutköy'de çatışma

Bu haber toplam 1518 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri