Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Artev İskandinavya pazarında görücüye çıktı

24.01.2013 00:00
ARTEV Global’in tatil köyleri İskandinavya pazarında görücüye çıktı

 

Türkiye’nin değerli sahil merkezleri olan, “Bodrum, Dalaman, Kuşadası, Göçek, Didim” gibi özel bölgelerde sosyal alanları geniş, denizi, güneşi, yeşil alanı, ormanı, havuzları başta olmak üzere, aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyaç düşünülerek hazırlanmış ve üstelik ful mobilyalı yazlıklar yeni sahiplerini arıyor.

Ş.Semihhan AYDEMİR / STOCKHOLM 

Benzersiz projelere imza atan ve bu projeleri yaşanır hale getirmek için alıcıları ile uzun vadeli ilişkiler geliştirmek üzere birçok kurumdan farklı hareket ederek oluşturduğu güven duygusunu İskandinavya’da yaşayan Türkiye kökenli vatandaşlara tanıtan Artev Global yetkilileri tatil köylerinden ev almanın hiçte zor olmadığını gösterdi.

Yedi kişilik bir ekip ile İskandinavya tanıtım turnesine çıkan Artev Global temsilcileri Finlandiya’daki tanıtım çalışmalarından sonra İsveç’te de bir tanıtım gerçekleştirdi.

İsveç Türk İşçi Dernekleri Federasyonu merkezinde gerçekleşen tanıtım programında projelerini anlatan Artev Global temsilcisi Sakine ALTAY önemli bilgiler verdi.

Tanıtım Resepsiyonuna, T.C. Stockholm Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Murat Ertekin, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği Başkanı Mustafa Tümtürk, İTİDİF ikinci başkanı Ertaş Güven ve yönetimi yanı sıra basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Altay, açılış konuşmasında Artev Global’ın oluşumu ve öncesine kısaca değinerek, “Bizler 1948 yılında kurulmuş ÖZYER A.Ş. Şirketler Grubu’nun temsilcileriyiz. Üç kardeşin 1948 yılında on beş metrekarelik bir alanda başlayan, azimli ve başarılı çalışmaları sonucunda bugün bu boyuta gelinmiştir” ifadesinde bulundu.

Altay daha sonra ÖZYER A.Ş. Şirketler Grubunun çocuğu ARTEV Global olarak, 12 adet Uluslararası platformda tamamı bitmiş ve sistemi oturmuş tatil köylerimiz var” dedi.

Projelerini tanıtma kapsamında çıktıkları İskandinavya turnesinde asıl amaçlarının kuzeyde yaşayan insanlara uzun yıllar Türkiye’ye tatil yapmak için giderek geri dönüşü olmayan harcamaları yatırıma dönüştürmek ve kendilerine kazandırmak olduğunun altını çizen Sakine Altay, Kuzeyin soğuklarından sıyrılarak, sahil kentlerin güneş ve denizinin tadını kendinize ait evlerinizde yaşayarak çıkarmayı hak ediyorsunuz yorumunda bulundu.

“Kefilsiz, kredisiz sadece %25 peşinatla tapunuzu ve anahtarınızı alarak evinizde yaşamaya başlayabilir ve ekonomik koşullarınızın el verdiği kadar taksit imkânı sunuyoruz.”

Altay, “hiçbir aracı, komisyoncu, banka, kredi vb. koşullar olmadan yüzde 25 peşin ödediğiniz halde tapunuzu alıyor ve anahtarınız teslim ediliyor” dedi.

Programın son bölümünde katılımcıların sorularını da yanıtlayan Altay İsveç’ten beklentilerimiz oldukça fazla dedi.

Program sonrasında kısa bir değerlendirmede bulunan Artev Global temsilcisi Sakine ALTAY, İsveç programının gayet güzel geçtiğini ve potansiyelden son derece memnun olduklarını söyledi. İsveç’i özel kılan en önemli şeyin yıllar önce yeni bir hayata başlamak üzere memleketlerinden buraya gelmek zorunda kalmış ve birçok sıkıntıya rağmen azimle çalışarak büyük başarılara imza atmış insanlarımızı görmek, duymak bizim açımızdan son derece anlamlı ve bu özellik buradaki insanlarımızı daha özel kılıyor. Dolayısı ile bu özel insanlarımıza güneşi, denizi, doğal yaşamı, sosyal standartlarının son derece yüksek olduğu harika mekânlar sunmak bizim için farklı bir ayrıcalık yorumunda bulundu.

Kaynak:
Bu haber toplam 11176 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri