Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ATCOM Operasyon Müdürü Arıyor

29.02.2012 14:34
Amerikan Türk Ticaret Odası (ATCOM) Cherry Hill, New Jersey’deki genel merkezinde çalıştırmak üzere Genel Operasyon Müdürü (COO) arıyor.

Amerikan Türk Ticaret Odası (ATCOM) Cherry Hill, New Jersey’deki genel merkezinde çalıştırmak üzere Genel Operasyon Müdürü (COO) arıyor.

Adayların ana dili gibi İngilizce ve Türkçe bilmesi, MBA  (veya eşdeğer bir eğitim veya iş tecrübesine) sahibi olması tercih sebebidir.

Operasyon müdürünün görevi Yönetim Kurulu ve Başkanın belirlediği stratejiler çerçevesinde, kurumun gündelik işlerini yerine getirmek, üyelerin sorunları ve talepleriyle ilgilenmek, yeni üyeler edinmek, programlar düzenlemek, insan ve mali kaynakları yönetmek ve kurumu gerektiğinde resmi ve sivil makamlara karşı temsil etmektir.

ATCOM Türk Amerikan toplumunu ticaret üzerinden güçlendirmek, iki ülke arasındaki ticari ilişkileri derinleştirmek isteyen vakıf bir kurumdur. Adayların ATCOM’daki görevlerini sadece bir profesyonel olarak değil, topluma hizmet bilinciyle amatör bir ruhla yapması beklenmektedir.

Adaylara nitelikleri  ve performanları çerçevesinde dolgun bir ücret ödenecektir.

İlgilenenler bir ön yazı ve öz geçmişle başvurularını ATCOM Şirket İlişkileri Müdürü Ali Tokel’e ali.tokel@atcomus.org gönderebilirler. 

Kaynak:
Bu haber toplam 4374 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri