Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Atlantis'in izleri Japonya değil Şanlıurfa'da

03.02.2014 11:16
aponya'da mantar gibi biten ada, kayıp kıta tartışmalarını alevlendirdi. Araştırmacı Frank Joseph Hoff, Göbeklitepe'deki yapıların Atlantis'in en karakteristik özelliklerini bulundurduğunu anlattı.

Japonya'da aniden yükselen gizemli adanın Atlantis'in parçası olduğu iddiası bilim dünyasını sarstı. Kayıp kıtayı araştıran Hoff'un verdiği adres farklı. Ona göre Atlantis buzul çağındaydı. O dönem Japonya buzlar altındaydı. Şanlıurfa, Göbeklitepe'deki piramit benzeri yapılar ise Atlantis medeniyetinin karakteristiği

GENEL KANI ENDONEZYA AMA..

Atlantis’e ilişkin bütün efsanelerin ve emarelerin Endonezya ve çevresini gösterdiğini ifade eden Hoff, bunun yanında "Göbeklitepe’deki megalit yapılar, piramit benzeri yapılar ve dikili taşlar Atlantis medeniyetinin son derece karakteristik yapılarıdır” dedi.

TEKRAR YÜKSELECEK

Frank Joseph Hoff, "Birçok insana göre Atlantis medeniyeti bir ada üzerindeydi, battı ve tekrar yükselecek. Bu teori kısmen doğru ve Atlantis medeniyeti vardı, bir ada üzerindeydi ve büyük kısmı sular altında kaldı" diye konuştu.

ensonhaber

Bu haber toplam 1106 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri