Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AVEA yeniden 'Sınırsız' diyecek

19.03.2009 14:50
Avea, HerYöne Sınırsız tarifesini hayata geçirmek üzere 31 Mart 2009'a kadar ön talep toplamaya başlıyor. Bu tarihe kadar Avea'ya başvuran şanslı kişiler doya doya konuşanlara katılacak
Avea'nın sektörde bir ilk olan ve tüm sektörün dinamiklerini değiştiren tarifesi “HerYöne Sınırsız” aynı koşulları ile cep telefonu kullanıcılarının hizmetine sunuluyor.

Pazara sunulduğu günden itibaren büyük bir taleple karşılanmasına rağmen hakim durumda bulunan operatörün Avea'nın artan port taleplerini zamanında karşılamaması sebebiyle geçici süre durdurulan“HerYöne Sınırsız” tarifesi, 31 Mart 2009 tarihine kadar tüm Avea Satış Noktalarına yapılacak ön talep doğrultusunda ilgili cep telefonu kullanıcılarına tekrar açılıyor.


Konuyla ilgili açıklama yapan Avea CEO'su “Sektörde bir ilk olarak sunduğumuz 'HerYöne Sınırsız' tarifemiz, müşterilerimizden büyük ilgi görmüş, tarifemizde bulunan abonelerimiz için büyük bir memnuniyet yaratmış, rakiplerimiz tarafından taklit edilmeye çalışılmıştır. Abonelerimiz yüksek fatura korkusundan kurtulmuş, sevdikleri ile doya doya konuşmaya başlamıştır. Geldiğimiz noktada bu büyük ilgi nedeniyle tarifemizi yeniden açmak için 31 Mart 2009 tarihine kadar tüm Avea Satış Noktalarımızdan ön talep toplamaya başlıyoruz. Rakiplerimizin takip ettiği operatör olarak cesaretle ve büyük bir kararlılıkla tüketicilerimizi her yöne sınırsız olarak konuşturmak birinci önceliğimiz. Amacımız, bu hizmete herhangi bir kısıtlama olmadan devam etmek ve bundan sonra da tüketici lehine tarife ve kampanyalarla fark yaratmak. 2009 yılında da hem şebekemizle hem de yenilikçi uygulamalarımızla 2008 yılında olduğu gibi 'Türkiye'nin en çok tercih edilen operatörü' ünvanımızı koruyacağız” dedi.

Kaynak:
Bu haber toplam 1222 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri