Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aydın Doğan Medyası 3 ismini biletini kesti

03.12.2015 10:09
Terör destekçisi Doğan Grubu’nun yayın organları olan Hürriyet Gazetesi 2 ismi Radikal’in internet sitesi ise 1 ismi kovdu.

Hürriyet Gazetesi, köşe yazarı Şükrü Küçükşahin'le birlikte bir başka deneyimli isim Zeynep Gürcanlı'nın da işine son verdi. 

Doğan Medya Grubu'na ait diğer bir yayın organı olan Radikal'de ise Genel Yayın Yönetmeni Ezgi Başaran görevinden ayrıldı yerine Cem Erciyes geldi.

Önce Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Yardımcısı ve yazarı Şükrü Küçükşahin’in Hürriyet’teki işine son verildi. Hemen ardından RadikalCOM Genel Yayın Yönetmeni Ezgi Başaran görevinden ayrıldığı açıklandı. En son olarak ise Hürriyet Web’in Ankara Temsilcisi Zeynep Gürcanlı’nın işine son verildi. Doğan Grubu'nda gazetecilerin işine bir bir son verilirken,

İLK HABER ŞÜKRÜ KÜÇÜKŞAHİN’DEN

Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Yardımcısı ve köşe yazarı Şükrü Küçükşahin’in işine son verildi. Şükrü Küçükşahin, Hürriyet’te siyaset yazıları yazıyordu.

Küçükşahin Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nin öğrenci uygulama gazetesi Görünüm'e yaptığı açıklamada, köşe yazılarından bir süredir rahatsızlık duyulduğunu, gazetenin işine son verilmesinin nedeni olarak küçülmeyi gösterdiğini aktardı.

RADİKAL’İN GENEL YAYIN YÖNETMENİ DEĞİŞTİ

Radikal Genel Yayın Yönetmeni Ezgi Başaran görevinden ayrıldı. Gazeteci Başaran’ın yerine Radikal’in başına Kültür-Sanat şefi Cem Erciyes geçti. 

Odatv’nin edindiği bilgiye göre; genel yayın yönetmenliğini bırakan Ezgi Başaran Radikal’deki yazılarına ise devam edecek. 

 
Bu haber toplam 1906 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri