Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aysal'dan Terim'e Sneijder resti

16.01.2013 09:43
Galatasaray'da ortaya atılan iddialar yenilir yutulur cinsten değil... Fanatik gazetesi de bu iddialardan birini bugün manşetine taşıdı. Gazetenin iddiasına göre, camiada yaşanan son skandal şöyle gelişti...

Her şey Terim'in verdiği transfer listesiyle başladı. Listenin ilk sırasındaki isim: Wesley Sneijder.  
 
Fatih hoca basına 'İstediğim adam Kaka' dese de listede önceliği Snejider'e verdi. Başkan Ünal Aysal da anında düğmeye bastı ve kendisine bağlı olarak görev yapan Bülent Tulun'u görevlendirdi. Önce bu işle Tulun'un ilgilenmesi Terim'in canını sıktı, ardından da yükselen maliyet.

Kabak Albayrak'a patladı

Ünal Aysal'a, "Dengeleri bozar, almayalım" mesajını yollayan Terim, geri adım atılmaması üzerine, "Oynatmam" restini çekti. İşte esas bomba da o anda patladı! Terim'in restini aynen gören Aysal, şu mesajı yolladı: "Sneijder'i de alırım, onu oynatacak hocayı da!" Küçük ama önemli bir detay; Terim'e bu şok mesajı iletme görevi Abdurrahim Albayrak'a verildi. Yani kabak onun başında patladı.

Sadece 2 yol var...

Terim ile Albayrak'ın arasının neden açıldığını merak edenlere önemle duyurulur! Peki şimdi ne olacak? Sadece iki yol var. Bir yanda ligde koşar adım şampiyonluğa giden, Devler Ligi'nde çeyrek finali yakalama şansı çok yüksek olan takımı bırakmak, diğer yanda aynen yola devam etmek var.

Bu haber toplam 2120 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri