Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ayşenur Arslan'dan Taraf'a Hakaret!

04.03.2011 12:41
CNN Türk’te Ergenekon Mahallesi Programını sunan Ayşenur Arslan, canlı yayında Taraf Gazetesi’ne ağır hakaretlerde bulundu.

'Ergenekon Mahallesi' Programı’nda bugün Ayşenur Arslan’ın konuğu Yazgülü Aldoğan’dı. “Muhteşem İkili” olarak adlandırılan Arslan ve Aldoğan, programın amacına uygun olarak beklendiği gibi baştan sona Ergenekon Terör Örgütü’nü savundular.

Birbirine gaz veren ve birbirini dolduruşa getiren ikili bir ara öyle bir noktaya geldiler ki, Taraf Gazetesi’ni ortaya aldılar.

Ve Ayşenur Arslan çıktığı günden beri haberleriyle Türkiye’de medyada bir çığır açan Taraf Gazetesi’ne inanılmaz bir iftirada bulundu.

Arslan aynen şöyle dedi: “Taraf çıktığı günden beri % 90’ı yalan ve asılsız haberler yayınladı.”

Hatırlanacağı üzre Ayşenur Arslan, “Dursun Çiçek İmzalı İrticayla Mücadele Eylem Belgesi”ni Taraf Yayınladığında da Taraf’ı sahte belge yayınlamakla suçlamıştı. Hatta Mehmet Altan’la canlı yayında adeta kavga etmişti.

Belgenin ıslak imzalı hali çıkınca Arslan bu sefer, “sahte imza atıldığını” savunmuştu.
Belgenin Çiçek’in elinin ürünü olduğu raporla ortaya çıkınca, Arslan Emniyet’in kriminal raporuna inanmadığını söyleyip “niye genelkurmaya göndermiyorlar” diye kampanya başlatmıştı. Genelkurmay’a gönderilip Jandarma Kriminal tarafından da “Çiçek’in eli ürünü” raporu verilince sessizliğe bürünmüştü.

Çiçek’le ilgili onlarca yayın yapıp Taraf’ı yalancılıkla suçlayan Ayşenur Arslan özür dilemek bir yana şimdi de canlı yayında Taraf’ı yüzde 90’ı yalan haber yapmakla suçladı. Arslan’ın 28 Şubat’taki Pisikolojik Harp üretimi yalan haberleri ise halen akıllarda….

İşte Ayşenur Arslan'ın o sözleri;

 

 

Bu haber toplam 3040 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri