Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aziz Kocaoğlu'ndan Binali Yıldırım yorumu

20.05.2016 00:17
Aziz Kocaoğlu, "Binali Yıldırım olması konusunda daha önce bir beyanat, görüş bildirdik. Bugün de bizim dileğimiz gerçekleşti" dedi.

CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, katıldığı bir program sonrası gazetecilerin, AK Parti'nin 2. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde Binali Yıldırım'ın genel başkan adayı olarak gösterilmesine ilişkin sorularını yanıtladı.

Düşüncelerini daha önce kamuoyuyla paylaştığını hatırlatan Kocaoğlu, gelişmelerin İzmir ve ülke için hayırlı olmasını temenni etti.

Aziz Kocaoğlu'ndan Binali Yıldırım yorumu

"DİLEĞİMİZ GERÇEKLEŞTİ"

Yıldırım'ın İzmir milletvekili olmasının kente avantaj sağlayacağını belirten Kocaoğlu, şunları kaydetti: "Bir İzmir milletvekilinin ve bunun da Binali Yıldırım olması konusunda daha önce bir beyanatımız olmuştu. O çerçevede yazıldı çizildi. Bugün de bizim dileğimiz gerçekleşti. Binali Yıldırım ve ailesine sağlık ve başarılar diliyorum. Ülkemiz ve İzmir’e yapacakları hizmet ve çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Zor, sorumluluğu olan bir görev. Ülkemiz, milletimiz ve şahsı için hayırlı olsun diliyorum."

Aziz Kocaoğlu'ndan Binali Yıldırım yorumu VİDEO

Bu haber toplam 2242 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri