Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aziz Yıldırım, Cübbeli ile buluştu

26.12.2011 11:55
Metris'ta bir araya gelen Aziz Yıldırım, şike nedeniyle Fenerbahçe'yi eleştiren Cübbeli Ahmet Hoca'dan hesap sordu...

Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Cübbeli Ahmet Hoca arasındaki ilginç diyaloglar!..

Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Cübbeli Ahmet Hoca arasında ilginç diyalogların yaşandığı ortaya çıktı.

Aziz Yıldırım'ın avukatı Faik Işık, TV8'de katıldığı 'Her Şey Futbol' programında ikili arasında geçen diyalogları aktardı.

Aziz Yıldırım'ı ziyarete gittiğinde ister istemez Cübbeli Ahmet Hoca'yla da karşılaştığını anlatan Işık, "Kendisi Aziz Yıldırım'a 'Bundan sonra sen benim de başkanımsın' diyor" dedi.

Cübbeli Ahmet Hoca'nın hangi takımı tuttuğu sorusu üzerine ise Işık, "Kendisinin bugüne kadar takım tuttuğunu veya takımlarla ilgili olumlu bir düşüncesinin olduğunu zannetmiyorum. Kendisi 'Verdiği hukuk mücadelesi nedeniyle Fenerbahçe'nin yanında durmak gerektiğini görüyorum' diyor" ifadelerini kullandı.

Faik Işık, Aziz Yıldırım'ın Cübbeli Ahmet Hoca'ya 'Cübbeli Hoca, geçtiğimiz aylarda Fenerbahçe ve şikeyle ilgili bir takım konuşmalar yapmışsın. Bunları düzeltmen gerekmez mi?' dediğini Cübbeli Hoca'nın da kendisine 'Ben şimdi seni gördüm. Dürüst ve iyi niyetli bir adam olduğunu anladım' dediğini aktardı. 

Bu haber toplam 2878 defa okunmuştur
aziz Ahmed hocam
ismail sarialtin
Aziz Hocamiza Kimseden Eman Istemeyiz.Herkes kendisine baksin.Aziz Ahmed Hocamin Arkasindayiz.Türkiye Cumhuriyetinde Yasiyoruz.Hic Kimse Devletten Üstün Degildir.Saygilarimla.Ahmed Hocam Gecmis Olsun.
26 Aralık 2011 Pazartesi 18:33
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
röntgen cihazı
hamza
s.a bu cübbelinin adamın içini gören cihazları var bi baktı azize anladı sen dürüst adamsın ben seni yakından görünce anladım.çakal bunlar yahu..
26 Aralık 2011 Pazartesi 13:50
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri