Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AZİZ YILDIRIM BAŞBAKAN'A KÜFÜR ETMİŞ

08.12.2011 13:00
Şike soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Başbakan Erdoğan'a küfür ettiği iddia edildi.

TV8'de Ertan Tan'ın sunduğu "Erkan Tan'la Başkent'ten" programına katılan Güneş Gazetesi Yazarı Talat Atilla "şike iddianamesi"nden çarpıcı bir detay açıkladı.

Şike soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Başbakan Erdoğan'a çok ağır küfür etmiş.

Geçtiğimiz günlerde mahkemeye sunulan Şike iddianamesinin ek delil klasörlerinde yer alan bilgiyi aktaran Gazetesi Talat Atilla, Aziz Yıldırım'ın Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı'na çok ağır küfürler ettiğini açıkladı.

Bu çarpıcı bilgiyi kamuoyuyla paylaşan Atilla, Başbakan'a ve AKP'ye birkaç kritik soru sordu:

Size küfür etmiş birisine neden sahip çıkıyorsunuz?

Aziz Yıldırım bu cesareti nereden alıyor?

CUMHURBAŞKANI'NA DA KÜFÜR ETTİĞİ SÖYLENMİŞTİ

Şike yasası Cumhurbaşkanı Gül tarafından veto edildiği gün, cezaevinde bulunan Aziz Yıldırım'ın hem Cumhurbaşkanı Gül'e hem de iddianameyi hazırlayan savcıya küfür ettiği iddia edilmişti. Bu iddiayı dile getiren Baransu ayrıca o gece Metris'te kavga çıktığını da dile getirmişti.

Bu haber toplam 2442 defa okunmuştur
Rezil herifler !!!
Derkan BERK
Sahip oldukları paralara ilah gibi tapınarak küfür etmekte cesaret kazanıyorlar... Bir de sanıyorlar ki; taraftar kitlesi sanki bunların kulları köleleri filan,, kazın ayağı öyle değil !!! Gün gelir hapisten de çıkamazsınız inşaallah!!!
08 Aralık 2011 Perşembe 16:10
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri