Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aziz Yıldırım istifasını istedi!

12.08.2012 18:43
Fenerbahçe'de şok gelişme...

Fenerbahçe'de kapalı kapılar ardında çok ama çok önemli gelişmeler yaşandığı ortaya çıktı...

UEFA'nın dosyasını incelediği F.Bahçe'ye karşı ceza verip vermeyeceği tartışılırken başkan Aziz Yıldırım'ın ilişkileri toparlamak adına bir takım girişimlerde bulunduğu öğrenildi.

Yıldırım'ın ilk harekatı, Tahkim'in cezalarını onadığı isimleri yönetimden çıkarmak için yaptığı belirtildi... UEFA'nın spor hukukunu baz aldığı düşünülerek ilk etapta Tahkim'in 1 yıllık cezasını onayladığı Şekip Mosturoğlu'nun istifası istendi. Hem de nasıl istenme...

Yıldırım, uzun yıllar birlikte çalıştığı Mosturoğlu'nun görevi bırakmasını talep etti. Bu mesajı ise Mosturoğlu'nun yönetime girmesini sağladığı yakın dostu Tolga Deniz Aytöre aracılığıyla gerçekleştirdi.

Mesaj da şöyleydi: BAŞKAN İSTİFANI MASASINDA BEKLİYOR... SIRA EŞKİOĞLU'NDA MI?

Bu talebe çok şaşıran ve üzülen Mosturoğlu başkanın isteğine bir süre sessiz kaldı. Ancak UEFA yönetimiyle ilişkileri bir an önce düzeltmek için çaba sarfeden Aziz Yıldırım, beklentisini Mosturoğlu'na bir kez daha ilettirdi. Mosturoğlu'nun baskı ve kulübün de durumunu düşünerek görevi bırakabileceği ifade edildi.

Bu bağlamda halkann diğer parçası ise 3 yıl hakmahrumiyeti cezası olan İlhan Ekşioğlu... Aziz Yıldırım'ın Ekşioğlu'nun da istifasını alıp UEFA'nın karşısına "Bakın yönetimimizde Tahkim'den ceza almış kimse yok" kozuyla çıkacağı belirtildi. 

Bu haber toplam 1684 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri