Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aziz Yıldırım yeniden başkanlığa seçildi

20.05.2012 21:00
Fenerbahçe Kulübü Olağan Genel Kurulu'nda başkanlık seçimi’nde tek aday olarak seçime giren Aziz Yıldırım, yeniden başkan seçildi.

Fenerbahçe Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı'da seçime tek aday olarak giren Aziz Yıldırım, 5 bin 269 oy alarak rekor bir oyla yeniden kulüp başkanlığına seçildi.

Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Arena'da yapılan Fenerbahçe Spor Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın ardından yeniden başkanlığa seçilen Aziz Yıldırım'ın teşekkür mesajını, yönetim kurulu üyelerinden Ali Yıldırım okudu.
 
Başkan Aziz Yıldırım'ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı:
 
"Bir farkla adım attığım bu yolda bugün de desteğinizi alıyor ve Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı olmaktan büyük onur ve gurur duyuyorum. Teşekkür konuşmamı, 3 yıl önce olduğu gibi kendi sesimle, sizlere dokunarak, gözlerinizin içine bakarak yapmayı çok isterdim. Her ne kadar bu dileğimi şu an gerçekleştiremiyor olsam da, bana ve yönetici arkadaşlarıma olan sonsuz inancınız için en kısa sürede sizlere kendi sesimle teşekkür edeceğime yürekten inanıyorum. Fenerbahçe için bugüne kadar emek veren, bu büyük aile için elinden geleni ardına koymayan, dimdik duran yönetim kurulundaki tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor; yönetimde olmayan arkadaşlarımın bundan sonraki süreçte de en az eskisi kadar canla başla bizimle olacağına tüm kalbimle inanıyorum. Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu'nda görev alan yeni arkadaşlarıma kenetlenmiş, tek vücut olmuş bu koskocaman camia adına 'hoş geldin' diyorum. Beni bu göreve layık gören siz değerli üyelerimize teşekkür ediyor, en kısa sürede bir arada olmayı diliyorum."
Bu haber toplam 1756 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri