Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aziz Yıldırım kupa töreninde çıldırdı

12.05.2014 01:28
Aziz Yıldırım, Alex De Souza lehine tezahüratlarda bulunan Genç Fenerbahçeliler'e çok sinirlendi.

Fenerbahçe'nin Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 19.şampiyonluğunu kutladığı esnada gergin anlar yaşandı.  
 
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, şampiyonluk kutlamalarının yapıldığı platforma alkışlar arasında geldi ve kupa kalkmadan önce bir konuşma yapmak için mikrofonu eline aldı. Ancak bu sırada Genç Fenerbahçeliler 'Alex de Souza' tezahüratı yaptı. Bu gruba dorğu dönen Aziz Yıldırım adeta çıldırdı ve çok sert açıklamalar yaptı.
 
Aziz Yıldırım
  
''SATILMIŞ KÖPEKLER'' 

Genç Fenerbahçeliler grubunun olduğu bölgeye seslenen Yıldırım, ''Bu kadar insan emeğini kutluyor, Terbiyesizlik etmeyin, ayıp denen bir şey var. Alex De Souza'yı ben aldım bu kulübe. Faydası olacağı için aldım ve faydası olamayacağını anladığımda bu kulüpten gönderdim. Ahlaksızlar, terbiyesizler. Satılmış köpekler. Sizler Karabükspor maçının ardından 'şike, şike' diye tezahüratlar yapan adamlarsınız. Sizi buraya bir daha sokmayacağım. Büyük Fenerbahçe taraftarı.. 3 Temmuzlardan çağlayanlardan.. metrislerden.. söke söke koparıp buralara getirdiniz. Sizler Fenerbahçeli değilsiniz.. Ahlaksızlar..'' gibi çok sert ifadeler kullandı.  
 
Aziz Yıldırım
 
İŞTE YILDIRIM'IN KONUŞMASININ TAMAMI:

''Büyük Fenerbahçe'nin yürekli büyük taraftarı. Bu mutlu günde tüm Fenerbahçelilerin şampiyonluğunu yürekten kutluyorum.

Terbiyesizlik etmeyin! Terbiyesizlik etmeyin! Bugün burada Fenerbahçe şampiyonluğunu kutluyor. Bir şahıs üzerinden değil. Bu kadar insanın emeğini kutluyor. Sizi bir daha bu stada sokmam. Terbiyesizler. Ahlaksızlar. Paralı köpekler. Yeter artık. Alex'i bu kulübe ben aldım. Faydalı olacak diye. Sizler yuhaladınız.

Ama Fenerbahçe'ye faydası olmayacağı için sonra gönderdim. Bu çocukların emeğine haksızlık etmeyin. Terbiyesizlik etmeyin. Ayıp! Ayıp denen bir şey var!

Bu akşam burada Fenerbahçe, 3 Temmuz'dan beri yaşadıklarının hesaplaşmasını yapıyor. Sizin gibi, geçen sene Karabük maçından sonra şike şike diye bağırmıyor.

Siz Fenerbahçeli değilsiniz. Bir daha bu tribünlere giremeyeceksiniz. Herkesin önünde söz veriyorum. Ahlaksızlar!

Tüm annelerin ve kadınlarımızın anneler gününü kutluyorum. Bu şampiyonlukta en büyük pay siz eşsiz ve yıkılmaz Fenerbahçe taraftarlarınındır.

Siz bu şampiyonluğu, 3 Temmuzlardan, Çağlayanlar'dan, Metrislerden söke söke koparıp bugün buraya getirdiniz. Siz her türlü baskı ve kumpasa karşı asla korkmadınız ve yıkılmadınız.

Ve siz Fenerbahçe'nin bir damla alın teri için tarih yazmadınız. Yazılan tarihi değiştirdiniz.''

Bu haber toplam 3008 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri