Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Stadı dolduran 46 bin taraftara

21.09.2011 16:51
Aziz Yıldırım avukatları aracılığı ile kadın taraftara teşekkür etti.

Yıldırım'ın açıklaması şöyle;

"SEVDAN BENİ TERKETMEDİ"

Dün, bir kez daha izledim sizleri; genç yaşlı demeksizin bilet için oluşturduğunuz uzun kuyrukları, formalı gençleri, çocukları, hanımları gördüm. Hep bir ağızdan 'Fenerbahçe' deyişinizi dinledim, Fenerbahçe'ye, bizlere verdiğiniz büyük desteği hissettim. Bana bu duyguları yaşatan; Fenerbahçe'nin, büyüklüğü dışında apayrı bir hissiyat, aidiyet, sevgi olduğunu gösteren, tarifi imkansız büyüklükteki taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.

"FENERBAHÇEMİZİ EL BİRLİĞİ İLE NASIL DAHA DA BÜYÜTTÜĞÜNÜZÜ GÖRDÜM"

Ben; yıllarca bu birliğin, desteğin, aile hissiyatının, kadın erkek; genç yaşlı demeksizin, tek bir fark olmaksızın oluşan sevgi selinin gücü ve bunun daha da büyümesinin hayali ile çalışmış, gecemi gündüzüme katmıştım... Dün hep birlikte bir kez daha bunu başardığımızı gördüm. Fenerbahçemizi el birliği ile nasıl daha da büyüttüğümüzü gördüm...

Başkanlık görev sürem boyunca -13 yıldır-, Fenerbahçem'den ilk kez bu kadar uzun süre ayrı kaldım. Şimdi O'nu uzaktan izlerken O'nu ne kadar sevdiğimi daha iyi anlıyorum, duyduğum o imkansız sevgi sanki içimdeki özlemle birlikte katbekat büyüyor.

Ve ben, Aziz Yıldırım; Biliyorum ki, Fenerbahçe sevdası yaşadığım süre boyunca beni asla terk etmeyecek...

Aziz Yıldırım"

Bu haber toplam 1400 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri