Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yıldırım'dan Trabzon'a ağır suçlamalar

21.02.2012 21:52
Aziz Yıldırım'ın günlerce konuşulan ve merakla beklenen savunması bomba etkisi yaratmaya devam ediyor..

Futbolda şike" iddiaları üzerine aralarında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu 23'ü tutuklu 93 sanık açılan davanın 6. duruşması yapılıyor.


Aziz Yıldırım'ın günlerce konuşulan ve merakla beklenen savunması bomba etkisi yaratmaya devam ediyor. Yıldırım'ın savunmasında Trabzonspor hakkında şok suçlamalar yer alıyor. İşte o suçlamalardan bazıları..


SADRİ ŞENER HAKEMLERİ AYARLADI

Aziz Yıldırım Sadri Şener'in hakem atamalarını ayarladığını iddia etti ve Sadri Şener'in maçlara 12 hafta kala Fenerbahçe maçlarına hakem atama yapılmasının isimlerini gösteren belgeyi hakime sundu.. Aziz Yıldırım ''Trabzonspor'a Türkiye Kupası'nı kaybettik. Şenol Güneş "Başkanım merak etmeyin şampiyon sizsiniz" dedi. Bunları telefonda söylese suçtu'' dedi..

Ayrıca Aziz Yıldırım, Sadri Şener'in Fenerbahçe'nin 12 maçıyla ilgili hakem atamalarını bildiğini gösterir belgeyi de mahkemeye sundu.


BÖYLE BİR TAPEM ÇIKSIN SUÇLAMALARI KABUL EDECEĞİM


Aziz Yıldırım'ın Sadri Şener ile ilgili suçlamaları devam edeceğe benziyor. Mahkemede söylediği bu söz ise bomba etkisi yarattı. İşte Aziz Yıldırım'ın Şener'e suçlaması..


 ''Sadri Şener, 'Ofspor ile Vanspor maçının dördüncü hakemi Vanlı olduğu için değiştirin' demiş. Benim hakem değiştirmeyle ilgili bir tane tapem ortaya çıksın, şike dahil her şeyi kabul ederim.


 

Bu haber toplam 1680 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri