Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aziz Yıldırım'ın Tutuklandı

10.07.2011 19:41
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın sorgusunun tamamlanmasının ardından tutuklandı...

Aziz Yıldırım tutuklandı... Yıldırım işlemlerinin tamamlanmasının ardından Metris Cezaevi'ne gönderilecek.

 


GÜN İÇERİSİNDE NELER YAŞANDI?

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 14.00 sularında Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesine getirildi.

Tedavi gördüğü Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinden bir ambulansa bindirilerek çıkarılan Yıldırım, geniş güvenlik önlemleri altında Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesine ulaştı.

Bir grup Fenerbahçeli taraftar, Aziz Yıldırım adliyeye getirlidiği sırada fotoğrafının bulunduğu afiş açarken, lehinde de sloganlar attı.

Yoğun güvenlik önlemleri altında ambulansa bindirilen Yıldırım, gazetecilerin "sağlık durumunuz nasıl" sorusuna "iyiyim" cevabını vermekle yetindi..

Dün akşam saatlerinde yeniden getirildiği İstanbul nöbetçi 14. Ağır Ceza Mahkemesinde hakim karşısında tekrar rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan Yıldırım tedavisinin ardından getirildiği adliyede, hakim karşısına çıkarıldı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın İstanbul nöbetçi 14. Ağır Ceza Mahkemesinde ifadesinin alınmasına başlandı.

Bu arada, Yıldırım'ın adliyeye getirilmesinin ardından bir ambulansla gelen sağlık ekibi de, adliye içerisine girdi. Adliye içerisinde, duruşma salonlarının bulunduğu bölümün giriş koridorunda Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyelerinden Yasemin Merçil'in de beklediği görüldü.

Bu haber toplam 2662 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri