Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçeli milletvekili aday adaylığı için başvurusunu yaptı

12.03.2015 16:03
Devlet Bahçeli milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. Hedeflerinin tek başına iktidar olmak olduğunu açıkladı.

MHP'de milletvekilliği aday adaylığı için başvurular başladı. Genel Başkan Devlet Bahçeli de ilk gün genel merkezde adaylık başvurusunu gerçekleştirdi. Daha sonra basın mensuplarına açıklamada bulunan Bahçeli, partisine çok sayıda değerli kişinin aday adayı olmak için başvuracağına inandığını söyledi.

HEDEF TEK BAŞINA İKTİDAR

Bahçeli, "Ana muhalefet partisi lideri iktidar için yüzde 35'lik bir hedef koymuştu, sizlerin anket çalışması var mı ve hedefiniz nedir" sorusunu yanıtlarken, parti olarak bir anket çalışmasında henüz bulunmadıklarını, hedeflerinin oylarını artırmak ve tek başına iktidar olmak olduğunu bildirdi.

 

Bu sabah itibarıyla Başkanlık Divanı üyelerinin de başvurularını yaptığını dile getiren Bahçeli,"Bu seçimlerin milletimize, Milliyetçi Hareket Partisi'ne ve değerli adaylarımızla birlikte bütün siyasi partilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını Cenabı Allah'tan niyaz ediyorum" dedi.

Bu haber toplam 1210 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri