Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçeli Muğla'da seçim bürosu açtı

17.02.2014 11:34
Açılış ve ziyaretler için Muğla'ya giden Bahçeli, MHP Yatağan Belediye Başkan adayı Varol Çakmak'ın seçim bürosunun açılışını yaptı.

Seçim bürosu önünde halka hitap eden Bahçeli, 30 Mart seçimlerinin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Bahçeli'ye, konuşmasından önce Milas Yörük Türkmen Kültür Derneği tarafından Yörük poşusu ve çiçek verildi. 

KUCAĞINA VERİLEN BEBEĞİ SEVDİ

Bunun yanında MHP lideri, mitingdeki çocuklarla da oldukça ilgiliydi. Bahçeli, konuşması sonrasında kucağına verilen bebeği sevdi. Ortaya samimi görüntüler çıktı.

İŞTE BAHÇELİ'NİN MUĞLA'DAKİ AÇIKLAMALARI

Cenab-ı Allah nasip ederse MHP'nin iktidarında Recep Tayyip Erdoğan eğer kaçmaz, Türkiye'de ikamet ederse evinin girişine 'Ne mutlu Türküm diyene' yazacağım. Sabahleyin mahallede ne kadar çocuk varsa Recep Tayyip Erdoğan'ın evinin önünde Andımızı okuyacak.

Seçimler dürüst olmalıdır ve seçimler milli iradeye saygılı olmalıdır. O sebepten dolayı Yüksek Seçim Kurulu başta olmak üzere bütün ilçe seçim kurullarına ve mülki idareye çok büyük görevler düşmektedir. Halkımızın göstermiş olduğu hassasiyeti, bu kurumların da göstermesi zarurettir. Çünkü bu seçimler her an sabote edilebilecek işaretleri taşımaktadır ve bugüne kadar bazı uygulamalarda da bunu görmekteyiz. Bu sebepten dolayı soğukkanlı olmalıyız, sabırlı olmalıyız ve mutlaka sandığa gitmeliyiz. Çünkü bu seçimler, yeni bir siyasi anlayışı ülke yönetimine getirecek tarihi bir fırsat ve imkan olacaktır.

Bin yıllık kardeşliğimizin bozulması kimseye fayda getirmez. Hele hele 4 parçalı Kürdistan, ne Ortadoğu'da kabul görebilir ne de uluslararası arenada kabul görebilir. Ama o ülkeleri rahatsız etmek, o ülkeleri tehdit etmek, o ülkelerin imkanlarını kullanmak, o ülkelerin petrolüyle zengin olmak isteyen emperyal güçler, bu oyunu hala oynuyor. Herkes fark etti.

ensonhaber

Bu haber toplam 2384 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri