Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçeli Talabani ve Barzani'yi eleştirdi

20.11.2012 13:59
MHP Lideri Devlet Bahçeli grup toplantısında konuştu.

Konuşmasından satırbaşları...

Bölücü terör istediği zaman eylem yapan, şehirlere genişleyen bazende cezaevlerini üst olarak kullanan AK Parti'nin açtığı yolda ilerlemektedir. Hainlikler rahata ermiştir. Düşman kampından buluşanlar iyice şımardılar.

 
Yeter diyoruz ama son bulmuyor. Türk milleti eşkiyalar tarfından eritiliyor. Kandil'de tezgah açan insan kasapları artık dayanma noktasını aşmıştır. Kendisini Kaf dağından gören Erdoğan duvara toslamıştır. Türkiye'nin 10 yılda içini boşalttılar.
 
Hükümetin basiretsizliğini kızgınlıkla izledik. Olan her defasında çocuklarımza oldu. Adres sormayan bombalar, kalleşce düzenlenen baskınlar anaları evlatlarından kopardı.
 
Haftaya yine üzüntü ile başladık. Yeni kayıplarımızla yandık. Her defasında son olsun dediğimiz caniliklerin evlatlarımı aramızdan almasına seyirci kaldık.
 
HASAN CEMAL'E BARZANİ VE TALABANİ GÖNDERMESİ
 
Türkiye’nin vahim ortamı içinde Talabani, Barzani maksadını çok iyi bildiğimiz bir gazeteciyle işbirliği yapmıştır.
 
AKP ile medya üzerinden mesaj yollamışlardır. Bu ikilinin Türkiye’nin akıl verici bir konuma gelmesi AKP’nin ayıbıdır. Erdoğan’ın kardeşi olarak gördüğü Ortadoğu’nun iki bezirganı iç işlerimize karışma cesaretini göstermişlerdir.
 
AKP'nin gurur kaynağı Barzani, vatan topraklarımızı üzerinde spekülasyon yapıp Kürdistan'a atıf yapmıştır.

İmralı canisinin önce ev hapsine alınması sonra affedilmesi Talabani'nin talepleri arasında yer almıştır.

Talabani kendini bu kadar İmralı'ya yakın hissediyorsa kendisine Kandil'den bir yer temin etsin. PKK'nın kendisine geldiğini ve birinci esas olarak temel af ikinci esas olarak anayasadaki Türk ifadesinin çıkartılmasını söylemişlerdir.

Başbakan Talabani'ye "Sen kimsin?" diyeceğine genel affın kolay olmadığını söylemiştir. Buradan çıkan sonuç Erdoğan genel affa hazırdır.

Yüksek hedeflerini gözüne kestirmiş bir ülkenin önce öğretmenlerini memnun etmeesi gerekmektedir. Bir kez daha öğretmenlerimizi kutluyorum.

İSRAİL SALDIRILARINI KINIYORUM

İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırılar kritik seviyeye ulaşmıştır. Bu saldırıları kınadığımızı yineliyorum. İsrail saldırılarının amacı Ocak ayındaki seçimler olarak gösterilmektedir. İsrail devleti vicdansızca ölüm yağdırmaktadır.

ONE MINUTE MODASI GEÇTİ
 
Gazze'yi füze kuşağına almak İsrail'in bildik taktikleridir. Masum Filistin halkının katledilmesinin açıklaması yoktur. Arkası arkasına ölüm yağmaktadır. Uluslar arası toplum yine duyarsızdır. ABD başkanının saldırısının arkasında duran tavrı insanlığının bittiğinin resmidir. 

 

Bu haber toplam 3278 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri