Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçeli, Twitter'ı yerden yere vurdu!

12.03.2016 02:01
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya kullanımında seviyenin yerlerde süründüğünü belirtti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, muhaliflerin ardından bu kez de sosyal medyada MHP aleyhine paylaşımlarda bulunan kullanıcılara çattı. MHP'yi karalayanlar için çetele tuttuğunu söyleyen Bahçeli, sosyal medya konusunda yasal düzenleme istedi.

MHP lideri, bu kez de sosyal medyada partisi aleyhine yapılan paylaşımlara çattı. MHP'yi karalamaya çalışanların tek tek çetelesini tuttuğunu dile getiren Bahçeli, bu konuda yasal düzenlemenin gerekliliğine vurgu yaptı. İşte Bahçeli'nin twitter hesabından yaptığı o açıklama:

"Dedikodu bir toplumu içten içe çürütür. Asılsız haberler akılları karıştırmakla kalmaz, iradeyi de karartır. Şu anda böyle bir ortamdayız. Akıllı telefonu veya bilgisayarı bilgiye ulaşmak için kullanmak yerine fitne ve tezvirat yaymak için vasıta görenler kötülüğün hizmetkârıdır.

"SUİKAST İHBARI YAPMAK AHLAKSIZLIKTIR"

Sosyal medyanın dehlizlerine saklanıp iftira atmak, küfür savurmak, bozgunculuğa soyunmak en hafif tabirle insan onurunu yok saymaktır. İnsanın yüzüne söylen(e)meyecek ne varsa herhangi bir Twitter veya Facebook hesabından dillendirmek ve itibar suikastı yapmak ahlaksızlıktır. Özellikle bilinmesini isterim ki, sosyal medyada Türk milliyetçilerini ve MHP’yi karalamaya çalışanların tek tek çetelesini tutuyorum. Bu hakaret ve hüsran lobisinin yazdıkları, paylaştıkları gün gelip silinse de hafıza kaydımdan asla çıkmayacak, unutulmayacaktır." 

"SOSYAL MEDYA KULLANIMINDA YASAL DÜZENLEME ŞART"

Hakikaten de sosyal medyada seviye yerlerde sürünmektedir. Sözüm elbette insan haysiyetine dikkat ve ihtimam gösterenlere değildir. Eğer ki sosyal medyadaki seviye kaybı artarak devam ederse, bu olumsuzluk üstesinden gelinemeyecek düşmanlıklara ortam açacaktır. Bu şartlar altında sosyal medyanın temiz ve ahlaki ölçülere uygun kullanımı hususunda yasal bir düzenleme şart olmuştur. İçindeki kini silah gibi kullanan köksüzlere karşı, MHP’yi ve Türk milliyetçiliğini korkusuzca savunan kardeşlerimle iftihar ediyorum.

NE TROL NE DE TROLİÇE...

Nifaka karşı dik duruşun sembolü haline gelen; ne Trol, ne de Troliçe olarak isimlendirilebilecek soylu yüreklere teşekkür ediyorum. Her biri samimiyet ve sadakat burcu olan, hiçbir karşılık beklemeden inançlarının davacısı olan kardeşlerimle gurur duyuyorum. Ve hepinizi biliyor, mücadelenizi de yakından izliyorum. Allah hepinizden razı olsun diyorum."

Bu haber toplam 1906 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri