Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçeli: Üniformalı teröristlerin PKK'dan ne farkı var

19.07.2016 13:35
Darbe girişimi yapan hainlere hitap eden Bahçeli, "Bu üniformalı teröristlerin PKK'dan ne farkı var" diyerek tepki gösterdi.

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Bahçeli'nin gündeminde darbe girişimi vardı. "Karmaşık günlerden düşe kalka geçiyor yaşanan ağır olaylara hep birlikte kafa yoruyoruz. Sonunda bu da oldu" diyerek söze başlayan Bahçeli, darbe yapmak isteyen hainlere ateş püskürdü:

ÜNİFORMALI TERÖRİSTLERİN PKK'DAN NE FARKI VAR

"Bu üniformalı teröristlerin PKK veya IŞİD'den ne farkı var. Bunlar ilelebet vatan hainidir" Bahçeli: Üniformalı teröristlerin PKK'dan ne farkı var

Bahçeli: Üniformalı teröristlerin PKK'dan ne farkı var VİDEO

Bahçeli'nin konuşmalarının satır başları:

"Bugün Cumhuriyet tarihinin en nazik en kırılgan dönemini yaşıyoruz. Türkiye yoğunlaşmış risk altındadır. Sabırlı olmalıyız. Türkiye Cumhuriyet'i muhteşem bir direnişin eseridir. Türk milleti nice belaları yenerek tarihsel varlığını sürdürmüştür.

DARBE DÖNEMİ GERİDE KALDI

Postal sesleri demokrasinin sesini bastıramayacaktır. Seçimle gelen seçimle gidecektir. Askeri müdahaleler her defasında yıkım getirmiştir. Erken kalkanın darbe yaptığı dönemler artık geride kalmıştır.

EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETE AİTTİR

Biliyoruz ki darbeyle Türkiye'nin sorunları çözülemez. MHP hiçbir zaman darbecilerle ortak bir gelecek düşünmedi, demokrasiden yana oldu Egemenlik kayıtsız şartsız millete aittir. Buna aykırı her plan gayrihukukidir"

Bu haber toplam 1236 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri