Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçeli yine o sloganla karşılandı

30.03.2013 01:21
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Antalya'da "Vur de vuralım, öl de ölelim" sloganlarıyla karşılandı.

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, belediye başkanları toplantısına katılmakçeşitli ziyaret ve açılışlar gerçekleştirmek için Antalya'ya geldi. MHP'liler genel başkanlarını 'Vur de vuralım, öl de ölelim' sözüyle karşıladı. Ancak Bahçeli bu kez sloganlara cevap vermeyerek sessiz kalmayı tercih etti. 
Devlet Bahçeli için MHP il örgütü tarafından Kepezüstün'de karşılama düzenlendi. Karşılamaya MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefhat Çetin, İl Başkanı Osman Çetin ile partililer katıldı. Karşılamaya gelenler Antalya girişinde uzun araç kuyruğu oluşturdu. Üç şeritli karayolunda trafik, yoğunluk sebebiyle tek şeride düştü.
 
Karşılamaya gelenlerin açtığı 'Devlet Baba Öz Evlatların Emrinde' yazılı pankart dikkat çekti. Bahçeli'nin gelişi sırasında havaya dilek fenerleri bırakıldı. Devlet Bahçeli'nin karşılama yerine gelişiyle birlikte MHP'lilerin karayoluna çıkmasıyla trafik bir süreliğine kesildi.
 
Aracından 'Vur de vuralım, öl de ölelim' sloganı eşliğinde inen Bahçeli bir süre yürüdü. Bu sırada MHP'liler Bahçeli'nin elini öpmeye çalıştı. Bahçeli için bir de koç kesildi.
 
Devlet Bahçeli bir süre yürüdükten sonra otomobiline binerek Manavgat ilçesine hareket etti
 

Bu haber toplam 1572 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri