Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçeli Zor Durumda!

09.05.2011 01:50
MHP’den çıkan 3. ve 4. kasetler, Devlet Bahçeli’ye bugüne kadar destek veren ülkücü yayın organlarına da geri adım attırdı.

Ülkücü Medya Bahçeli'yi Hedefe Koydu!  

Devlet Bahçeli’nin iki Genel Başkan Yardımcısına ait porno kasetlerden sonra ortaya çıkan yeni kasetler MHP’de büyük bir kırılmaya neden oldu. 

Milliyetçi camianın en önde gelen sitelerindenwww.habererk.com ’da Bahçeli yönetimini eleştiren yayınlar başladı. Habererk, Bahçeli’ye bugüne kadar koşulsuz destek veren en güçlü yayın organıydı. 

3 VE 4 DESTEĞİ BİTİRDİ 
MHP’de önce Devlet Bahçeli’nin iki yardımcısı Recai Yıldırım ve Metin Çobanoğlu’nun kaseti çıkmıştı. 

Şimdi ise Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Didinmez ve İstanbul İl Başkanı İhsan Barutçu’nun kasetleri çıktı. 

Toplam dört isim de Devlet Bahçeli’nin as kadrosunda yeralıyor ve bugüne kadar Bahçeli’nin koruması altında partideki konumlarını sürekli güçlendirdiler. 

Ancak, son kasetler sonrası fatura Bahçeli’ye dönmeye başladı. 

Habererk’de 3. ve 4. kasetle ilgili aynen şu satırlar yeraldı: “Rezillikleri yayınlamaya devam ediyorlar. Bugün de iki rezil kaset Bülent Didinmez ve İhsan Barutçu ya ait... Ülkücü hareketi temsil edenlere yönelik kasetler yayınlanıyor..UTANIYORUZ, ÜZÜLÜYORUZ,BAŞIMIZI ÖNÜMÜZE EĞDİRENLER” 

Habererk konuyu böylesine sert verirken sitenin en güçlü yazarı Suat Başaran, konuyu şöyle yorumladı: “İnandığın gibi yaşamazsan, yaşadığına inanmaya başlarsın 

Bu haber toplam 2206 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri