Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçeli'den alkol yasağına destek

25.05.2013 02:22
MHP lideri Devlet Bahçeli, hükümetin alkol yasağına destek verdi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, alkol düzenlemesine ilişkin, alkol kullanımının iyi bir şey olmadığını, mümkün olduğu kadar en az seviyeye indirmek için gerekli tedbirlerin alınması gerektiğini söyledi.

 
 
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Atatürk Kültür Merkezi'nde Gümüşhane Günlerini ziyaret etti. Bahçeli, tek tek tüm stantları dolaştı, ürünler hakkında bilgi aldı.
 
Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bahçeli, bir gazetecinin, "Alkol düzenlemesini içeren Torba Yasa, Meclis Genel Kurulu'ndan geçti. Siz destek verdiniz, CHP'nin itirazları oldu. Nasıl değerlendiriyorsunuz?" şeklindeki sorusu üzerine, alkol kullanımının iyi bir şey olmadığını ve mümkün olduğu kadar en az seviyeye indirmek için gerekli tedbirlerin alınması gerektiğini söyledi.
 
Bahçeli, "Yetişecek olan özellikle yeni nesli korumak için güzel bir tedbir olarak başlangıç kabul etmek lazım. Sonuçlarını da hep birlikte değerlendirmemiz lazım. Bu bakımdan Genel Kurulun aldığı karara da saygı duyuyorum" diye konuştu.
 
Teröristlerin sınır dışına çıkmasıyla ilgili olarak da değerlendirme yapan Bahçeli, "Çekileni gören yok. Sadece Hasan Cemal Bey'in ülkeyi terk edişini gösteren bir fotoğraf var. Başka bir şey gözükmüyor" dedi.
Kaynak: AA
 
Bu haber toplam 1428 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri