Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçeli'den CHP'ye sert eleştiri: Takozsunuz

03.12.2013 12:40
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun ABD ziyaretini eleştiren Devlet Bahçeli, çok sert ifadeler kullandı. Bahçeli, "ana muhalefet partisi bu ülkeye takozdur" dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun ABD ziyaretini eleştiren Devlet Bahçeli "Washington'dan icazet arayacak kadar çaresiz olan ana muhalefet partisi bu ülkeye takozdur" dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Hükümete yönelik eleştirilerini sıralayan Bahçeli uzun süreden beri eleştirmediği CHP'ye de ABD ziyareti üzerinden yüklendi.
"MUHALEFET BU ÜLKEYE TAKOZDUR"

Ana muhalefet partisinin çaresiz olduğuna vurgu yapan Bahçeli "Türkiye yıllardan beri tek sermayeleri kutuplaştırma olan AKP-CHP-BDP'nin çekişmesiyle israf olmaktadır. PKK'ya el uzatan iktidar partisiyle, Washington'dan icazet arayacak kadar çaresiz olan ana muhalefet partisi bu ülkeye takozdur. Millet içine düştüğü kısır çekişmeden bıkmıştır. Kaynaşma ve kucaklaşma aramaktadır. Kaçınılmaz hesaplaşma ve milli şuur 30 Mart günü Başbakan'a pazarlık ortaklarına, yabancılardan merhamet umanları zangır zangır titretecektir" dedi.


rotahaber

Bu haber toplam 1036 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri