Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçeli'den Gül'e kaset sitemi!

20.06.2011 01:04
MHP lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün kaset olayıyla ilgili uzun süre sessiz kalmasının manidar olduğunu söyledi...

Milliyetçi Hareket Partisi'nden MYK toplantısı sonrasında yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, kaset skandallarıyla ilgili uzun süre sessiz kalmasının düşündürücü olduğu belirtildi.

YENİLGİ YA DA ZAFER DEĞİL
Partiden yapılan açıklamada, seçim sonucuyla ilgili olarak da,"Yenilgi ya da zafer skalasına yerleşmeyecek kadar anlamlı, önemli ve niteliklidir" değerlendirmesi yapıldı.

A TAKIMINA YENİ İSİMLER
Genel Başkan Devlet Bahçeli başkanlığında parti genel merkezinde toplanan Merkez Yönetim Kurulunda (MYK), ilk olarak istifalar sonucunda boşalan yerlere yedek üyelerden atama yapıldı. Daha sonra Başkanlık Divanı için oylamaya geçildi. Oylama sonucunda Genel Sekreterliğe İsmet Büyükataman getirilirken, Semih Yalçın, Faruk Bal, Münir Kutluata, Tunca Toskay, Mevlüt Karakaya, Tuğrul Türkeş, Emin Haluk Ayhan, Sadir Durmaz, Reşat Doğru, Ruhsar Demirel, Hamit Ayanoğlu ve Mustafa Erdem, Genel Başkan Yardımcısı oldu. Muzaffer Çakmaklı ile Abbas Bozyel de Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapacak.

 

Bu haber toplam 1922 defa okunmuştur
Kamera önündekilerin hiçmi suçu yok.
Mücahit
Hayu Bahçeli kasetler konusunda hiç ilgisi olmayan adamları,ilgili ilgisiz herkesi suçladında, bu kameranın önündekilerin hiç mi suçu yok be kardeşim. Senin bu davranışın seni son derece güvenirliğini yok ediyor,birde bu halinde türkiye dürüstlük ve mertlik konusunda çok büyük bir erezyona uğruyor,ihtiyaryları bir tarafa bırakta yeni yetmelere çok kötü örnek oluyorsunuz. Lütfen biraz samimiyet,biraz ciddiyet ve biraz millete güven veriniz.Çok ayıp ediyorsunuz.
21 Haziran 2011 Salı 00:49
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri