Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçeli'den yine zehir gibi sözler

09.04.2013 13:40
Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında yine zehir gibi konuştu. Erdoğan ve akil insanlar için sert sözler kullandı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında yine sert sözlerle herkesi eleştirdi. Akil insanlar heyetinde bulunan sanatçı isimlerin geçmişteki yaptığı işleri hatırlattı ve PKK sözcüsü olmakla suçladı.

ABD'li Dışişleri Bakanı John Kerry'nin ziyareti sırasında Türkiye milleti sözlerini eleştirerek ABD'nin  Ortadoğu ülkelerinde yaptığı katliamları hatırlattı.

Bahçeli çözüm süreci ve Öcalan mektuplarına da değindi. Erdoğan'ın da Öcalan'a mektup gönderip göndermediğini sordu. Büyük Ortadoğu Projesi'nin çözüm süreci ile adım adım ilerlediğini savundu.


ÜNLÜ AKİLLER İÇİN SÖYLEDİKLERİ

*KADİR İNANIR: PKK'yı kardeş olarak gösteren Tatar Ramazan herkesi Abdurrahman Çavuş mu sanmaktadır...

YILMAZ ERDOĞAN : PKK'lılara şehit diyen Mükremin Çıtır herkesi Feriştah, Mücver abla, zavallı Numan ve Tirbüşon mu görmektedir...

ORHAN GENCEBAY : Gencebay sadece dil yarası ile mi durumu kurtaracak...

HÜLYA KOÇYİĞİT : Koçyiğit hanımefendi çözümü mü filmi anlatacak? 

LALE MANSUR : Türklerin ayrıcalığını paylaşmak istemediğini anlatan ve enterasan filmler anılan Lale Mansur mu anlatacak? 

HİLAL KAPLAN : Türk bayrağı yerine devlet bayrağı denilmesini öneren hastalıklı zihniyet mi anlatacak? 

Başbakan Erdoğan bu 63 karanlık yüz aracılığı ile aklımızla alay mı etmektedir?


HASAN CEMAL VE CENGİZ ÇANDAR NEDEN YOK?

12 kötü adamın en kıdemlileri neden yoktur? Hasan Cemal, Cengiz Çandar neden yoktur? Bunlar terfi mi almış, afaroz mu edilmiş Yoksa bölücü örgütte yönetime mi çıkmıştır.
 


Erdoğan'ın haftasonu konuşmasında Bahçeli'yi edebe davet etmesini ve MHP'nin koalisyon dönemindeki ekonomik krizi hatırlatmasına da cevap verdi. Erdoğan'ın batık bankalar araştırılsın önerisine Bahçeli "Bizim alnımız ak. Hodri meydan. Meclis'te araştırma komisyonu kur ve araştır" dedi.

İşte Bahçeli'nin konuşması:


İşbirlikçiler hainler kalleşler içimizden haçlı heveslileri dışarıdan ne yaptılarsa bizi yıkamamışlardır. Ancak bu sürecin henüz tam bir sonuca ulaştığını söylemekten çok uzak olduğumuzu söylemeliyiz. Geçmişte aramızı bozmaya birliğimizi bozmaya alçakça mesai sarfeden kirli kibirli maksatlar 10 yıldır devrededir.

Bin yıllık kardeşliğimizin infilak etmesi için fırsat kollayan, milli değerlerimizin parçalanması için ayin yapanlar AKP ile birlikte heyecan kazandılar. Hükümet onların rahat hareket etmesi için sosyal kültürel duvarları yıkmıştır. Türk miletinin tertemiz manevi kaynakları AKP'nin çamur dolu politikaları sayesinde kirlenmek üzeredir.

DAMAT FERİT SİMASI YİNE DEVREDE

Başbakan Erdoğan aziz milletimize kötülüğü yapmak için görevlendirilmiştir. bu zihniyetin Türklüğe hınç besleyen odak oluşum ve ortaklıklara davetiye çıkardığı görülmektedir. Erdoğan'ın Türk milletinin kanına doymayan acı çekkmesini isteyen vicdanlarla ağız birliği olduğu görülüyor.

90 yıl önca milletimizin malup ettiği güçler yeni bir Damat Ferit simasını araya araya bulmuş En başta Başbakan ve ona itibar edenler için utanç vesikasıdır.

Avrupa sevdalıları, Washinton esintileri, İmralı müdafacıları,sözde aydınlar çözüm adı altında kenetlenmişler Türk milletine saldırı düzeneği almışlardır. Bu ihanetin kaynağı dış mihraklıdır. Hükümet aziz milletin çökmesi için tüm imkanlarını kullanmaktadır. Amaç devletimizin ilke ve esaslarını bükmektir.

Bunlar vehim değildir. korkunun ucuzluğu ve basitliğiyle eş değer değildir. Bu söylediklerim abartı da değildir. Söyler misiniz bana PKK'nın yıllarca dağlarda aradığı kanla elde etmek istediği hedeflerin iktidar tarafından sahiplenilmesinin daha nasıl bahanesi olacaktır. İslamcılık kisvesi altında bölücülüğe soyunan iktidar için daha ne söylenecektir?

BOP SÜRECİ DEVAM EDİYOR

Milli kimliğimizi savunmanın ilkel lanse edilmesi nasıl ifade edilecektir? Ülkemiz küresel bir tezgahın dibine  barış beyanlarının altında kalmıştır Bu tezgahın adı da Büyük Ortadoğu Projesi'dir ve ya Genişletilmiş Ortadoğu ve Kuzey Afrika Projesi'dir.

Büyük Ortadoğu projesindeki ülkeler teker teker devrilmiştir. Tunus'tan Suriye'ye kadar uzanan zinciri başka türlü ifade etmek mümkün olmayacaktır. BOP yeni haritalar belirlemek sınırları yeni baştan şekillendirme gayesi güden emperyalist şarlatanlığın yeni oyunudur.

İşte bu projenin başında ABD, Eşbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan lejyonerler AKP, PKK'dır. AKP kanlı oyunun dişlileri arasında gönüllü şekilde kalmıştır. 

BOP'un hedeflerinde değişiklik olmamıştır. En önemli amacı Bağımsız Kürdistan'ı kurmaktır. Haritaların yeniden çizilmesini sağlamaktır. Asıl hedef Türkiye ve Türk milletidir. Küresel projeler doğrultusunda Türkiye önce demokratik özerklik ardından iki devlet, ardından federal devlet ve Birleşik Kürdistan bataklığına gitmektedir. Erdoğan ve İmralı canisi birbirine yaklaştırılmış ve biraraya getirilmişlerdir.

Erdoğan pastadan pay alabilmek için zilleti kendine yakıştırmıştır. Erdoğan ve canibaşının fikir ve amaçlarındaki benzerlik BOP'a yaklaşıldığının kanıtıdır. 

BU ülkede 70 binden fazla kişi hayatını kaybetmiştir. Suriyenin kuzeyinde PKK-PYD ittifakı devrededir. Anlaşıldığı kadarıyla Irak'tan sonra Suriye'de de yeni bir peşmerge hükümetinin kurulması an meselesidir Bu yolla Kürdistan'ın ana yörüngesi netleşecektir.

ÇÖZÜM SÜRECİ BAŞARILI GİDERSE KUZEY KÜRDİSTAN KURULACAK

Çözüm süreci eğer istenildiği gibi giderse Bağımsız Kürdistan'ın kuzey ayağı oluşacaktır.  Dışişleri Bakanı'nın tarihi parantezi kapanmaktan bahsetmesi, fetret devrinin bitimine vurgu yapması, birlikte yürümeye vurgu yapması parçalanmanın şifrelerini taşımaktadır. Erdoğan İmralı canisinin kanlı düşüncelerine PKK'nın çürümüş niyetlerine takılmış milli gerçeklerden tam olarak uzaklaşmıştır. Son b,ir içinde ABD Dışişleri Bakanı'nın 2 kere gelmesi gelişmelerle bağlantısının olduğu şüphesizdir. Erdoğan'ın Mayıs'ta ABD'ye gitmesi herşeyi netleştirmektedir.

ABD'li Dışişleri Bakanı bizi tebrik etmiştir. Şu cürete baknız ki Irak'ta Afganistan'da milyonlarca insanı katleden tecavüz eden bir bakan bizi alkışlamaktadır. Bu bakan Türkiye vatandaşları yazarak Türk milletini yok farzetmiştir. Bize göre ABD'li dışişleri bakanı önce yıktıkları öldürdükleri milyonların hesabını vermelidir.

PKK baharı AKP ile birlikte yaşanmaya başlamıştır. Bu vahim süreç sonuç alırsa ne Türk milleti ne Türkiye Cumhuriyeti kalacaktır.

Ancak buna ne güçleri yetecek ne alçaklıkları yetecek. MHP olduğu sürece hain gözünü açamayacak eşbaşkanlar soluk alamayacaktır. Bizde millete sahip çıkacak cesaret vardır. Bizde Türkiye'yi yükseltecek inanç vardır. Burada bu salondadır. Türkiye AKP tarafından hazin ve hüsran verici bir sürecin yaşamak zorunda kalmıştır. Milli ve manevi havası bölücülükle örtülmüştür.

Erdoğan İmralı canisi ile kolkola girmiş omuz omuza vermiştir. Türk milleti ana hatlarıyla bölücü kuşatmaya alınmış süreç diye diye İmralı canisinin uydusu olmuş sonuçta takke düşmüş kel görünmüştür.

ERDOĞAN DA MEKTUP GÖNDERMİŞ MİDİR?

 PKK'nın silah bırakması konusundaki temenniler karşılık bulmamış AKP Kandil'i ikna edememiş. BDP'liler de canibaşı ile görüşmüş. Ne bitmek bilmez bir mektuplaşmadır ki bir türlü mutabakat sağlanmamıştır. Erdoğan da bu mektuba katılmış mıdır Erdoğan da acele cevap bekleyen kenarları süslü mektuplar göndermiş midir?

PKK'nın silahla yolunu ayırmaya niyetinin olmadığı anlaşılmıştır.  Analar ağlamasın sözü, kan dursun yalanları PKK ile görüşmelerin makyajı olarak yayılmaktadır. Erdoğan milletimizi PKK ve İmralı canisinin sözlerine ikna etmek için bütün yolları kullanmaktadır. Komisyon kurulması da gündeme alınmıştır. AKP gazi Meclisi PKK'ya muhattap yapması için çırpınmaktadır.

İmralı canisinin ve PKK'nın öteden beri dayattığı sözde akil insanlar heyeti 63 kişi ile teşekkül ettirilmiştir. Yedi bölgede 9'arlı gruplar olarak kurulan bu aklı karamışlar hem AKP'nin propagandasını yapacaklardır.  bu 7*9'luklar sözde kanın durmasını anlatacaktır. Madem çözüm sürecine destek vardır neden bu görevlendirme yapılmıştır. Bu 63 kişi AKP'ye maşa olarak mı kullanılacaktır? Samsun ve Sinop'te püskürtülen BDP'lilerin işlerini bunlar mı tamamlayacaktır?

63'LÜKLER PKK SÖZCÜSÜ

İmralı canisi ve terör örgütü ile görüşmeler sürüyorsa ne diye AKP'li milletvekilleri gezmektedir? Hangi akla hizmetle bu 63'lükler PKK sözcülüğüne milletin vergileriyle memur edilmektedir?

Tümüyle ortadadır ki AKP'nin çözümü çürümektedir. Aziz milletimiz PKK'nın çürümesine direnç göstermektedir. İkna odaları kuruyorlar PKK menfaatleri için Anadolu'ya çıkacaklardır.

Bildiğiniz gibi İmralı canisinin doğum günü olan 4 Nisan'da Erdoğan ve akil insanlar canibaşına bölünme pastası hediye etmişlerdir. Bu 63'lüklerin plakası 63 olan Şanlıurfa'ya giderek İmralı canisinin doğduğu eve yüz sürmeleri tutarlı tavır olacaktır. bu 63 kiş neye çözecek, ne anlatacak?

EDEP YANITI

Bunların kapısı da zihni de millete sonuna kadar kapalıdır. Çünkü Türk milletinin AKP'ye BDP'ye PKK'ya ve İmralı canisine sırtı dönüktür. Bizim sözlerimiz Erdoğan'ı kıvrandırmıştır. Hayret verici şekilde bizi edebe davet etmiştir.

Sayın Başbakan bilmelisin ki sen edep konusunda bize söz söyleyecek son kişi bile değilsin. Bizim edepsizlikten kapkara kesilmiş ve müzakereye gidecek isimden edep öğrenecek halimiz yoktur. Hamurumuz sağlamdır, sütümüz helaldir, yönümüz doğrudur.

Şeytana yakasını kaptıran birisi bize edep dersi vermeye nasıl cesaret etmektedir? Türkiye Cumhuriyeti ifadesini tabelalardan silmeye çalışan bir Başbakan edebi nasıl diline dolamaktadır.

Allah seni de senin gibileri de ihsan etsin, hidayete erdirsin. Edep müzakere değildir. Erdoğan süreç ihanetinde basireti bağlandıkça saldıracak yer aramaktadır. Haftasonu konuşmasında şaşırmış ve bizim ağzımızdan tek millet, tek vatan ifadesini ilk defa duymıştur. Ama eksik duymuştur. Nedense tek dil kararlılığımızı duymamıştır. Erdoğan ya okuma ve anlama özürlüsüdür, yada işitme zorlukları vardır. Bizim yıllardan beri heyecan dolu söylediğimiz tek dil ülkesini öğrenmek istiyorsa konuşmalarımızı gönderebiliriz.

İlle de terörist görmek istiyorsa elele tutunduklarına baksın. Polis nerededir, güvenlik tedbiri neden yoktur? Bayrak açtırmayanlar PKK'ya neden ses çıkarmamaktadır. Milliyetçi gençleri terörist olarak göstermekten vazgeçmelidir. Erdoğan bu aralar aklına estikçe bizim hükümet olduğumuz dönemdeki ekonomik durumdan bahsetmektedir. 

HODRİ MEYDAN MHP'Yİ İNCELETİN

Son olarak da batan bankalardan bahsederek savcı nerededir diye sormuştur. Bizim korkumuz yoktur. Hodri meydan! Erdoğan 57'inci hükümet döneminde bakanlıklarımızı inceletmeli ve komisyon kurdurulmalı. Yüce Divan'da başta olmak üzere her şeye başvurmaktan çekilmemelidir. Çok şükür alnımız aktır.

Başbakan, inşallah günü geldiğinde yargının ne işe yaradığını bizzat sen göreceksin. Bölücülüğün, belediye başkanı iken çevirdiğin dolapların sen hesabını vereceksin. Ekonomi bilmediği ortadadır. Bizim dönemimizde bankaların yapısının bozuk olduğu biraz ekonomi bilenler tarafından ortadadır. Bugün sağlam bir bankacılık varsa bunun nedeni AKP hükümeti değil koalisyon hükümetidir. Dün banka batıranlar bugün senin yanındadır.internethaber.com

Bu haber toplam 1694 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri