Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçeli'nin karşısına 500 imza ile Sinan Oğan çıkacak

12.11.2015 10:45
Eski Iğdır Milletvekili Sinan Oğan'ın MHP'de kurultay için 500 imza topladığı ve kampanyasını hazırladığı öne sürüldü.

MHP'de 1 Kasım seçiminde alınan sonucun ardından lider arayışları başladı. Parti içi muhalefet, "Bahçeli ile olmuyor" düşüncesinden hareketle liderlik tartışması başlattı. Genel başkanlık yarışı için Selim Kaptanoğlu'nun ardından eski Iğdır Milletvekili Sinan Oğan da sahneye çıkıyor.

"GELENEKTEN GELECEĞE" SLOGANLARI

500 civarında delegenin imzasını topladığı öne sürülen Oğan'ın kampanyasında, 'Bir şey değişecek her şey değişecek', 'Gelenekten geleceğe' gibi sloganları kullanacağı öğrenildi.

BAHÇELİ İMZA İSTİYOR

Meral Akşener, Sinan Oğan ve Koray Aydın kulislerde liderlik yarışı için adı geçenler. Adaylığını duyuran ilk isim Alparslan Türkeş'in doktoru Selim Kaptanoğlu oldu. Bahçeli ise liderlik tartışmalarına 'kongre için gerekli imzayı toplayın gelin' mesajı veriyor.

PAZAR GÜNÜ ADAYLIĞINI İLAN EDECEK

MHP'de liderlik yarışı için adı öne çıkan isim Sinan Oğan. İhraç edildikten sonra mahkeme kararı ile partiye dönen eski Iğdır Milletvekili Oğan'ın Pazartesi günü adaylığını ilan etmeyi planladığı öğrenildi.

500 İMZA İLE GELİYOR

Milliyet'in haberine göre, 500 civarında delegenin imzasını topladığı öne sürülen Oğan'ın kampanyasında, 'Bir şey değişecek her şey değişecek', 'Gelenekten geleceğe' gibi sloganları kullanacağı öğrenildi. Genel merkez yönetiminin ise muhalif kanatla birlikte hareket eden delegelerin parti üyeliklerini sonlandırmaya yönelik çalışmalar yürüttüğü bildirildi.

Bu haber toplam 2402 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri