Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bakan böyle dua etmiş: Bol sigara ve içki içilir inşallah!

24.05.2013 12:17
Alkol satış yasağı ile ilgili düzenlemenin Meclis'te görüşüldüğü saatlerde sosyal medyada ortaya çıkan bu gazete küpürü, Türkiye'nin bu konuda geldiği noktayı gözler önüne serdi. Gazete küpüründe Eski Gümrük ve Tekel Bakanı Orhan Öztrak, bar açılışında 'İ
Hükümetin getirdiği alkol yasası üzerine yıllar öncesinden bulunup çıkarılan bir gazete kupürü 'Nereden nereye geldik' dedirtiyor. Sosyal medyada paylaşım rekoru kıran kupürde Eski Gümrük ve Tekel Bakanı Orhan Öztrak'ın Ankara'da hizmete giren bir bar açılışında, "Bol içki ve sigara içilir inşallah" dediği belirtiliyor.
 
Alkol ile ilgili düzenlemeleri de içeren yasa teklifinin kabul edilmesinin ardından Twitter'da paylaşılmaya başlanan fotoğraf karesi, dikkat çekti.
 
Alkol düzenlemesinin Meclis Genel Kurulu'ndan geçişinin ardından, Twitter'da Eski Gümrük ve Tekel Bakanı'nın sözlerinin olduğu kupür paylaşım rekorları kırdı.
 
Gazete haberinde, Eski Gümrük ve Tekel Bakanı Orhan Öztrak’ın Ankara’da hizmete giren bir bar açılışında, ’’Bol içki ve sigara içilir inşallah’’ dediği belirtiliyor.
 
Bakan, Kızılay'da açılan barda kurdelayı, bol içki ve sigara içilmesi dilekleriyle kesiyor.
 
Orhan Öztrak, 25 Haziran 1962 ve 25 Aralık 1963 tarihleri arasında Türkiye'nin Gümrük ve Tekel Bakanı olarak görev almıştı.
  

Bu haber toplam 5520 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri