Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bakan Cevdet Yılmaz medyada neden yok?

15.12.2012 12:45
AK Parti Hükümeti'nin en çalışkan bakanlarından olan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, icraatlarıyla dikkat çeken isimlerin başından geliyor. Peki Bakan Yılmaz, medyada neden fazla yer almıyor?
"ÖNEMLİ OLAN İŞ YAPMAK"

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, kendi tercihi olarak medyada fazla yer almak istemediğini ve hatta buna ayıracak fazla zamanının olmadığını ifade etti. Daha çok yaptığı işlerin medyada yer alması gerektiğini savunan Bakan Yılmaz, kişisel olarak basın önünde yer almamız hiç de önemli değil, dedi. Belki kişiliğimden belki de bakanlığımızın yapısından da böyle bir havanın kendiliğinden oluştuğunu dile getiren Bakan Yılmaz, buna dair zaman zaman dostlardan eleştiri aldığını da sözlerine ekledi.

Güncel konularda beyanat verme konusunda ihtiyatlı davrandığını özellikle vurgulayan Bakan Yılmaz, her konuda da açıklama yapma gereği duymuyorum, dedi. Bakan Yılmaz sözlerine şöyle devam etti:

"GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ"

"Kalkınma Bakanlığı, deyim yerindeyse, tabiatı gereği 'mutfak' bakanlığı gibi... Şehirlerimizin daha modern ve yaşanabilir olması için yol, su, kanalizasyon, baraj gibi alt ve üst yapıya önem veriyoruz. Bu icraatlarımızın hayata geçmesi için gece gündüz çok çalışıyoruz, buna önem veriyoruz ama zaman zaman da basında yer alarak neler yaptığımızı, hedeflerimizi halka anlatmaya çalışıyoruz."

"HEM G.SARAY HEM DE F.BAHÇE AVRUPA'DA İYİ İŞLER ÇIKARTIYOR"

Bu akşam Türk Telekom Arena Stadı'nda oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbisine de değinen Bakan Yılmaz, bir Fenerbahçeli olarak takımımın kazanmasını istiyorum. Ancak Galatasaray iyi oynar ve kazanırsa da takdir ederim. Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde Fenerbahçe ise UEFA Avrupa Ligi'nde göğsümüzü kabartacak sonuçlar alarak gruplarından çıktığını söyleyen Bakan Yılmaz, biri Galatasaraylı diğeri Fenerbahçeli olan iki oğluyla maçı izlemeyi düşündüğünü belirtti.

Haber7 
Bu haber toplam 4996 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri