Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bakan ile eski vekil birbirine girdi!

04.12.2013 01:40
Trabzon'da Bakan Bayraktar ile AK Partili eski vekil karşı karşıya geldi. Eski vekil Kemalettin Göktaş, Bakan Bayraktar'ın üzerine yürüdü.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü uğurlamak için toplanan protokolde kıyamet koptu, eski vekil ile bakan birbirine girdi. Trabzon Havalimanı'nda meydana gelen tartışma kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi. İşte o ilginç anlar;

Yer Trabzon Havalimanı... Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Giresun'daki temaslarının ardından akşam saatlerinde Ankara'ya gitmek için Trabzon Havalimanı'na gitti. Gül'ü burada kalabalık bir protokol heyeti uğurlayacaktı ki heyette bulunan AK Parti kurucularından eski milletvekili Kemalettin Göktaş ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar arasında ağız kavgası yaşandı.

BAKAN BAYRAKTAR'IN ELİ HAVADA KALDI

Cumhurbaşkanı Gül'ü uğurlamak için havaalanına gelen Bakan Bayraktar, sırasıyla protokol heyetiyle selamlaştı. Sıra AK Partili eski vekil Kemalettin Göktaş ile karşı karşıya geldi. Göktaş'a elini uzatan Bayraktar'ın eli havada kalırken, aralarında tartışma çıktı.

BAKAN DAYANAMADI

Uzun bir süre sadece Göktaş'ı dinleyen Bakan Bayraktar, sakin olması için eski vekili uyarsa da tartışma giderek büyüdü. Daha fazla dayanamayarak Göktaş'a tepki gösteren Bayraktar hiç beklemediği bir hareketle karşılaştı. Eski vekil Bakan Bayraktar'ın üzerine yürüdü. Araya ise protokolde bulunan diğer üyeler girdi.

İşte o anlarda yaşananlar; 

internethaber

Bu haber toplam 1506 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri