Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bakan'dan terörle mücadele vurgusu

27.10.2012 13:14
Bakan Şahin: "Bu ülkenin bölünme emeline sessiz kalmamızı mı bekliyor birileri? Çok beklersiniz, avucunuzu yalarsınız avucunuzu."
Bakan Şahin, devletin durup dururken masum insan avında olmadığına dikkat çekerek, yine devletin kendini ve halkını korumak zorunda olduğunu hatırlattı ve terörle mücadelede kararlılığa vurgu yaptı.

Kurban Bayramı dolayısıyla Ordu'da bulunan İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, partisinin İl Başkanlığı'nda düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

'' En büyük örgüt millet''

Bakan Şahin, burada yaptığı konuşmasında, Türkiye'de en büyük örgütün halk olduğunu vurgulayarak, ''Türkiye 81 ili, 892 ilçesi, 35 bin köyü ile bir büyük örgüttür. En büyük örgüt, en büyük teşkilat millettir. Bu örgütün karşısında hiç bir hain örgüt içerden, dışardan, başarılı olamaz, olamaz diyorum. Devlet tabi ki kendini koruyacak, halkını koruyacak, korumak zorundadır. Devlet durup dururken masum insan avında olmamış, olmayacaktır da. Ama tek bir terörist kalana kadar bu mücadele devam edecektir'' dedi.

"Bu ülkeyi bölme emeli taşıyanlar avucunu yalayacaklar"

Bakan Şahin, "Benim polisim, benim askerim, benim jandarmam, benim köy korucum, veya benim insanım, işçim, mühendisim, işinde gücünde insanın ve ülkenin sağlığını, güvenliğini sağlamak için görevini yaparken, ona haince, kalleşçe kasteden, karşısında ne yapmamızı bekliyorlar. Bu ülkeyi teslim etmemizi mi? Bu ülkenin bölünme emeline sessiz kalmamızı mı bekliyor birileri? Çok beklersiniz, avucunuzu yalarsınız avucunuzu." diye seslendi. 
Bu haber toplam 1436 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri