Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bakanım damda yatalım!

10.08.2013 12:39
Kendisine "Kralsın" diyerek gündeme oturan küçük hayranı Selahi Varol'un sünnet düğününe katılan Bakan Suat Kılıç'a ilginç bir teklif yapıldı.
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, geçen yıl Marmaris ziyareti sırasında kendisine, "Kralsın" diyerek sarılan Selahi Varol'un sünnet düğününe katıldı.
 
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, geçen yıl Marmaris ziyareti sırasında kendisine, "Kralsın" diyerek sarılan Selahi Varol'un sünnet düğününe katıldı. Küçük Selahi Bakan Kılıç'a bu kez de "damda yatalım" diye ısrar etti.Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, geçen yıl yanına gelerek "Kralsın" diyerek kendisine sarılan küçük Selahi Varol'un sünnet düğüne katılmak üzere Marmaris'e geldi. Bakan Kılıç, ilk olarak İçmeler Meydanı'nda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün hazırlamış olduğu parkurları gezdi.

 

 
Daha sonra uluslararası müsabakalarda derece kazanan sporcuların gösterilerini küçük Selahi'yle birlikte izledi. Küçük Selahi'yle birlikte düğün alanına giden Bakan Kılıç burada Selahi Varol'un anne ve babasıyla birlikte bir süre sohbet etti ve kendisi için hazırlanan içli köftelerden yedi. Küçük Selahi, Bakan Kılıç'a kendi evlerinde kalması ve beraber damda yatmaları için ısrar etti. Burada bir süre Selahi'nin düğün törenini izleyen Kılıç, düğünden ayrılmadan önce Selahi'ye altın taktı ve cebine de harçlık koydu.
 
Bakan Kılıç bayram tatiline devam etmek üzere Marmaris'in Turgut köyünde bulunan otele kendi aracıyla gitti.
 
İHA 

Bu haber toplam 1680 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri