Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mahkemeden emeklilere müjdeli haber

31.07.2011 18:33
Bakırköy 13. İş Mahkemesi, Türkiye'deki birçok emekliyi ilgilendiren emsal bir karara imza attı.

Kararla 2003'ten beri emeklilerin maaşının eksik yattığı ortaya çıktı. Habibe Mediha Zeytun'un SGK'ya açtığı dava, eksik yatan paraların sırrını çözdü.

Kendisiyle aynı şartlardaki emeklilerin daha fazla maaş aldığı iddiasıyla mahkemeye başvuran Zeytun davayı kazandı. Bilirkişi, Zeytun'un maaşlarının eksik zamlandırıldığını tespit etti. Davacıyı haklı bulan mahkeme, Habibe Mediha Zeytun'un maaşına bugüne kadar yatırılması gereken bin TL'nin yasal faizleriyle ödenmesine hükmetti. Ayrıca geri kalan bin 374 TL'lik kısmının da SGK'dan tahsiline karar verdi. (Takvim)
 

Bu haber toplam 2742 defa okunmuştur
ÇEK MAHKUMLARI !!!!!!!!
CONNECT
DARISI ÇEK MAHKUMLARININ BAŞINA İNŞAALLAH HÜKÜMETİMİZDE ONLARI SEVİNDİRİR BEN KEFİLİM HEPSİ BU MEMLEKETİN İNSANI BİZİM VATANDAŞIMIZ BİZİM İNSANIMIZ ARLARINDAN KİMSEYE DERDİNİ AÇAMAYAN BİZİM İNSANIMIZ EVİNDE EKMEĞİ YOK AMA ONU SORUN ETMEYEN ÇÖP TOPLAYIP EVİNİN GEÇİMİNİ SAĞLAYAN İNSANLARIMIZ BUNLAR TEK KORKTUKLARI ŞEY DEVLETİMİZİN KENDİLERİNİ TUTUP HAPSE ATMASI ÇOLUK ÇOCUĞUNA KİM BAKAR O ZAMAN KİMSE ONLARIN RIZKI GEÇİMİ İÇİN ÇÖP TOPLAR MI VEYA ONUN GİBİ SARARMI EVLATLARINI AYIRMA BU GARİPLERİ DEVLET BABA YIKMA ŞU UMUTLARI ADAM ZATEN BATMIŞ BİTMİŞ İFLAS ETMİŞ BİRDE SEN VURMA DEVLET BABA GÜNAHTIR YAZIKTIR ALLAH RAZI OLMAZ MAZLUMU BİRDE SEN YIKMA DEVLET BABA SAYGILAR
31 Temmuz 2011 Pazar 19:15
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri