Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Banu Güven ekranlara dönüyor

13.01.2013 01:55
Banu Güven, ekranlara dönüş sinyali verdi.

Banu Güven ekranlara geri dönüyor. Peki hangi kanalda?

Dün akşam  Skytürk360'ta yayınlanan Şimdi Söz Sizde'de Hilmi Hacaloğlu'nun sorularını yanıtlayan Banu Güven, hem Birgün'de yazmaya başlayacağını hem de ekranlara döneceğini açıkladı.

EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

Banu Güven, "bir bağımsız projeden teklif aldım. Daha ilerisine geçtiğimizi söyleyebilirim. Ekranda görmeyi özlediğiniz bir takım isimlerle birlikte olacağız" dedi.

 

Hilmi Hacaloğlu'nun "Uğur Dündar'ın ana haber bülteni sunacağı televizyon mu?" sorusu üzerine, "Uğur Dündar'la ilgili açıklamaları yapacak kişi ben olmamalıyım. Çok iyi bir iş bölümüyle hazırlık yapılan bir oluşum var. Zamanı gelince açıklaması olacaktır. Onun adına da bir şey söyleyemem. O kanalın kurucuları ve yöneticileri yapacaktır" yanıtını verdi.

UĞUR DÜNDAR'LA AYNI KANALDA

Banu Güven'in Uğur 'Dündar ekranlara dönüyor' haberinin ardından yaptığı bu açıklama Uğur Dündar'ın da ana haber bülteni sunacağı, Tuncay Mollaveisoğlu'nun kuruluş çalışmalarını yürüttüğü televizyon projesi.. Sosyal demokrat işadamlarının destek verdiği proje Banu Güven'i heyecanlandıran projenin ta kendisi.

Bu haber toplam 6048 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri