Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Baransu, Oral Çalışlar'ı bombaladı

27.04.2013 12:46
Oral Çalışlar'ın 'Barış süreci karşıtları operasyon yaptı' diyerek Taraf'tan istifa etmesine, gazetenin yazarı Mehmet Baransu'dan çok sert cevap geldi.

Taraf gazetesinde yaşanan istifa depreminin yankıları sürüyor. Genel yayın Yönetmenliği'nden istifa eden Oral Çalışlar'ın açıklamasına  gazetenin önemli isimlerinden Mehmet Baransu çok sert cevap verdi. Baransu, yalan söylediğini belirttiği Oral Çalışlar'ı sansürcülükle de suçladı.

Çalışlar, istifasını duyurduğu mektupta gazetenin barış ve çözüm süreci üzerinden bir ayrım yaşadığı iddia etmiş, 'süreç karşıtları'nın hakimiyet kurduğu imasında bulunmuştu. Çalışları'ın istifa mektubuna tepki gösteren Mehmet Baransu ise 'Kimse yaptıgı sansürleri barış yalanı arkasına sıgınarak açıklamaya kalkmasın. Komik çünkü. ' diyerek, Çalışlar'ın iddiasını yalanladı. 

 
 
Baransu twitterdan yaptığı açıklamada, 'Tarafin Ak Partinin 4. dönem milletvekili olmak isteyen arkadaslara ihtiyaci yok. Gazeteciye ihtiyaci var. ' diyerek çarpıcı bir iddiada bulundu. Baransu, 'Sansurlediginiz yazimi arsivden cikarip suratiniza carpmayayim. ' diyerek, Oral Çalışlar'ı sansürcülükle suçladı..
 
  

Bu haber toplam 4554 defa okunmuştur
Bavul
Eren Akan
eleştiri Bavuldan çamur çıkmaya başladı.
29 Nisan 2013 Pazartesi 13:23
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri