Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Baransu, Soner Yalçın’a ateş püskürdü

18.02.2011 00:00
Taraf muhabiri Mehmet Baransu, gözaltına alınan Soner Yalçın hakkında sert konuştu
Soner Yalçın ile Mehmet Baransu arasındaki kavga bu sözlerin ardından iyice kızışacak gibi! Türk medyasını üstü kapalı "iki yüzlülükle" suçlayan Baransu, Soner Yalçın'ın arkasındaki asıl gücün Ertuğrul Özkök olduğunu iddia etti. İşte Baransu'nun çok sert sözleri;

Taraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu'dan Soner Yalçın'a ağır sözler. Gazetecilik etiğinden ve özgürlüğünden bahsedenlerin, kendisine yapılan saldırılar karşısında sessiz kaldığını iddia eden Baransu, Türk medyasını iki yüzlülükle suçları. Veyis Ateş'in TV Net'te hazırlayıp sunduğu Bakış Açısı adlı programa katılan Baransu, Soner Yalçın'ın Odatv aracılığıyla kendisine saldırdığını iddia etti.

"ALÇAKÇA VE NAMUSSUZCA SALDIRDI"

Canlı yayında Yalçın'ın kendisi için yaptığı yayınları "alçakça ve namussuzca saldırı" olarak nitelendiren Baransu, gözaltı kararının ardından sürdürülen desteğin kendisi için ve Sevilay Yükselir için gösterilmediğini söyledi. Baransu ayrıca, katıldığı televizyon programlarında reklam arası verildiğinde Yalçın’ı savunanların aleyhte konuştuklarını, yayın başladığında Yalçın’ı savunduklarını iddia etti.

"YALÇIN'IN ARKASINDA ÖZKÖK VAR"  

Gazeteciler Yalçın’dan korkuyor mu?” sorusuna “Korkuyorlar” diyen Baransu Yalçın’a verilen desteğin arkasında biraz da bunun aranmasını gerektiğini ima etti. Baransu ayrıca Odatv kurucusu Soner Yalçın’ın arkasında Ertuğrul Özkök’ün olduğunu söyledi.

 
Bu haber toplam 2988 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri