Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Baransu şikayet etti program kaldırıldı

18.08.2011 10:25
Ümit Zileli'nin Mehmet Baransu'ya söylediği ağır sözler Ters Cephe'nin sonunu getirdi!

Ümit Zileli'nin Mehmet Baransu'ya söylediği ağır sözler Ters Cephe'nin sonunu getirdi!

Önceki hafta Kanaltürk ekranlarında inanılmaz bir diyalog gerçekleşmişti. Enver Aysever, Rasim Ozan Kütahyalı, Salih Tuna ve Ümit Zileli’nin yer aldığı Ters Cephe programında Mehmet Baransu telefonla yayına bağlanmış ve o programda akıllara zarar hakaretler havada uçuşmuştu.

Mehmet Baransu ile sert bir şekilde tartışan Ümit Zileli, Baransu’ya "şerefsiz, alçak, utanmaz adam, yalaka, sahtekar... " gibi ağır sözler söylemişti.

Bu programın ardından Mehmet Baransu Zileli’nin peşini bırakmadı. İddialara göre; Baransu Ümit Zileli’yi Kanaltürk yönetimine şikayet etti.

Yönetime yoğun bir şikayet baskısı uygulayan Baransu’nun çabaları sonuç verdi ve kanal yönetimi tarafından Ümit Zileli’nin programdan ayrılmasına karar verildi.

Kanaltürk’ün bu kararı üzerine Rasim Ozan Kütahyalı ve Salih Tuna harekete geçti. Yönetime, "Zileli programa çıkmazsa biz de çıkmayız" şekline nota veren Tuna ve Kütahyalı’nın bu tavrı Kanaltürk’ü daha radikal bir karar almaya zorladı. Ve Ters Cephe programı yayından kaldırıldı.

Baransu'nun kendisini programa bağlamadığı ve program sırasında sesini kestiği gerekçesiyle programın yapımcısı Taner Dileklen'in de kanal ile iliiğinin kesilmesi için Kanaltürk yönetimine girişimlerde bulunduğu bilgiler arasında...

Medya Radar 

Bu haber toplam 2094 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri