Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başbakan Erdoğan işçilerle biraraya geldi

03.04.2014 19:55
Seçimler sonrası istirahat ettiği Kısıklı'daki konutundan öğlen saatlerinde ayrılarak, üçüncü boğaz köprüsünün inşaatında incelemelerde bulunan Başbakan Erdoğan, dönüşünde iniş yaptığı helikopter pistinin karşısındaki inşaata giderek, buradaki işçilerle b

Yerel seçimler sonrası istirahat ettiği Kısıklı'daki  konutundan öğlen saatlerinde ayrılarak, üçüncü boğaz köprüsünün inşaatında  incelemelerde bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dönüşünde iniş yaptığı  helikopter pistinin karşısındaki inşaata giderek, buradaki işçilerle biraraya  geldi.

    Üçüncü boğaz köprüsündeki İncelemelerinin ardından "TC-HEY" isimli  helikopterle evinin yakınlarındaki İSPARK'a ait helikopter pistine inen Erdoğan,  buradan daha önceki uçuşlarında kendisine sevgi gösterisinde bulunan işçilerin  bulunduğu inşaata gitti.

Burada aracından inen Başbakan Erdoğan, "Söz verdim. Bakın sözümü  tuttum" dedikten sonra, inşaat sahipleri ve çalışanlarıyla tokalaştı,  kendileriyle toplu fotoğraf çektirdi.

    Burada yaklaşık 10 dakika kalan Başbakan Erdoğan, ardından aracına  bindi. Kendisine yoğun sevgi gösterisinde bulunan işçi ve vatandaşlarla bir süre  de aracının içinden sohbet eden Erdoğan, daha sonra Kısıklı'daki konutuna gitti.

Bu haber toplam 1018 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri