Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başbakan Erdoğan belgesel sürprizi

08.05.2014 06:48
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Ankara'ya gitmek için geldiği ve yaklaşık 2 saat kaldığı Atatürk Havalimanı'nda belgesel çekimine katıldığı öğrenildi.

Küçükçekmece'deki tanıtım toplantısından sonra, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Ankara'ya hareket etmek üzere Atatürk havalimanı'na gitti. Erdoğan'ı, havalimanına gelişinde, İstanbul Vali Yardımcısı ve havalimanıMülki İdare Amiri Celalettin Yüksel, İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Osman Kaplan, THY Genel Müdürü Temel Kotil ve diğer ilgililer karşıladı.

2 SAAT BELGESEL ÇEKİMİNE KATILDI

Daha sonra VIP salonuna giriş yapan Erdoğan, 2 saat boyunca burada kaldı. Başbakan'ın bu süre içerisinde bir belgesel çekimine katıldığı öğrenildi.

Erdoğan, çekimin ardından, özel "ANA" uçağıyla saat 19.05'te Ankara'ya hareket etti. Başbakan'ı, İstanbul Valisi Hüseyin Avni MutluEmniyetMüdürü Selami Altınok, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu uğurladı. Erdoğan ile birlikte, eşi Emine Erdoğan ve Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay da Ankara'ya gitti.

DHA

Bu haber toplam 1770 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri