Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başbakan Erdoğan Elazığ'da konuştu

06.03.2014 14:39
Başbakan Tayyip Erdoğan, partisinin Elazığ mitinginde halka hitap etti.

Başbakan Erdoğan seçim mitingleri kapsamında bugün Elazığ'daydı. Elazığlılar Erdoğan'ı dinlemek için meydana akın etti. 

İşte Başbakan Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

Bugün benim Elazığ'a 16'ncı gelişim. CHP'nin Genel Başkanı bilir mi Elazığ'ın yollarını, MHP bilir mi?

Biz hem dünyayı dolaşıyoruz, hem başbakanlık yapıyoruz hem de Elazığ'a 16 kez geliyoruz. Elazığ'dan Gaggoşlardan bu kadar ayrı kalınır mı?

Bugün bu mitingimizden sonra Malatya var, buyursunlar gelsinler. Pazar günü Urfa'dayım. İstanbul'a, İzmir'e, Ankara'ya gelsinler. Kürsüye çıkaracağım onları. Buradan izlesinler. Eğer doğruysanız.

BİRİNCİ GELMEZSEM BIRAKIRIM

Ey CHP'nin genel müdürü... MHP'nin genel müdürü... Siyaset ne için yapılır? Birinci olmak için yapılır. Diyorum ki ben bu seçimlerde partim birinci olmazsa genel başkanlığımdan çekileceğim. Demek ki iyi yönetemedim. CHP'nin başkanı sen birinci olmazsan partini bırakacak mısın, MHP'ye de soruyorum. Bırakamazlar... Birisi kasetle geldi kasetle gideceği günü bekliyor. Diğeri ise ilk seçimde, bizim 34.5'la birinci olduğmuz seçimde MHP parlamentoya bile giremedi. O günden bu güne koltuk sıcak. Bunlar siyaset nedir bilmezler sadece hakaret ederler.

30 Mart'ta şunu söyleyecekler... Kendi anketlerinde böyle görünüyordu diyecekler. Sandıkta montaj var diyecekler. Bunlar minareyi çalmadan kılıfı hazırlıyorlar. Yenileceklerini bildikleri için bunları uyduruyorlar. Millet doğruyla dürüstü biliyor. 40 çürük yumurtadan bir sağlam yumurta olur mu? Bunlar böyle. Şimdi bunlara üçüncü bir yanlış daha eklendi. MHP-CHP bir de Pensilvanya... Şimdi bir araya geldiler. MHP'nin genel başkanı yeniden matematik hesabı yapıyor. İktidar yüzde 51'le geldi yüzde 51'le gidebilir diyor. Anladınız mı siz? Bu cumhurbaşkanı olamayacak diyor? Bırak o işi... Şu 30 Mart'ı atlatalım onları da konuşuruz. Kimin ayağının bağı çözülür göreceğiz. Tayyip Erdoğan maraton koşucusu, maraton. Hep havada hiç yere inmiyor diyor. Sen uçma özürlüysen ben ne yapayım? Biz dünyaya Türkiye'yi konuşturuyoruz.

ALKOL BİLE ALIRLAR

Bunlarda amaç için her şey mübahtır her şey uygundur bunlar için. Bunlar alkol bile alırlar. Bunlar örgüt oldular, çete oldular, bunlardan hesabı soracağız.

Yurtlarda evlerde gece seansları yapıyorlar. Ağabeyler, ablalar Başbakan'a beddua ettiriyorlar. Eşime, çocuklarıma beddualar ettiriyorlar.. Bu nasıl müslümanlık ya...

Bunlara dayanamayanları da yurtlardan atıyorlar. Sivas'ta, Düzce'de aynı şeyi yaptılar... KYK'ya talimatı verdim, süratle atılan yavrularımızı yurtlara alıp tespitleri yapın. Hesabını soracağız.

ensonhaber

Bu haber toplam 1206 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri