Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başbakan Erdoğan meydanlara iniyor

18.02.2014 01:27
AK Parti'nin miting takvimi belli oldu. Erdoğan, yerel seçim startını Sivas'tan verecek.
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçimlere hazırlık kapsamında partisinin mitinglerini Sivas'tan başlatacak. 
 
AK Parti, 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesinde büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını kamuoyuna duyurmasının ardından, belediye ve il genel meclisi üyelikleri için başlatılan aday belirleme çalışmalarını da önemli ölçüde tamamladı.
 
ANKARA'DAN BAŞLAYACAK
 
İl başkanlıklarının gönderdiği listeler üzerinden çalışmalarını sürdüren ve önümüzdeki günlerde il genel meclisi ve belediye meclis üye adaylarını açıklaması beklenen AK Parti, seçim kampanyasının açılışını Ankara Arena'da düzenlenecek programla yapacak.
 
İLK MİTİNG SİVAS'TA 
 
Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan, belediye başkanı aday adaylarının katılımıyla düzenlenecek programda, seçim beyannamesini açıklayacak.
 
Erdoğan, AK Parti'nin seçim mitinglerini 22 Şubat Cumartesi Sivas'ta başlatacak, Erdoğan aynı gün Yozgat'ta bir miting düzenleyecek. 23 Şubat Pazar günü ise Erdoğan, Afyonkarahisar ve Kütahya'da vatandaşlara seslenecek.  
Bu haber toplam 1704 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri