Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başbakan Erdoğan'dan Yeni Yıl Mesajı

31.12.2011 15:43
Mesajında teröre değinen Başbakan, "Kandan beslenenler, ölümleri istismar edenler bugün ve yarın kaybetmeye mahkum olacaklardır" dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yeni yıl mesajında, ``Aziz milletim şunu bilsin ki bu millet, tüm unsurlarıyla, tüm etnik kökenleriyle, tüm inanç grup -Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yeni yıl mesajında, ``Aziz milletim şunu bilsin ki bu millet, tüm unsurlarıyla, tüm etnik kökenleriyle, tüm inanç grupları ve mezhepleriyle, bin yıllar boyunca olduğu gibi gelecekte de iç içe, dostça, kardeşçe, dayanışma içinde yaşamaya devam edecektir. Milletin arasına nifak sokmak isteyenler, milleti birbirinden ayırmak, koparmak, uzaklaştırmak isteyenler, kandan beslenenler, ölümleri, acıları istismar edenler, tarih boyunca her zaman kaybettikleri gibi hiç şüphesiz bugün ve yarın da yine kaybetmeye mahkum olacaklardır`` ifadelerine yer verdi.

Başbakan Erdoğan, ''Kardeşlik hukukuyla yazılmış tarihimiz, geleceğini de yine kardeşlik hukuku üzerinden şekillendirecektir. Bu kardeşliğe silahlarıyla, kirli siyasetleriyle, istismar politikalarıyla leke sürmek isteyen, kalplerine husumetin ve fitnenin karanlığı çökmüş odaklar ise milletin uhuvveti karşısında eriyip gideceklerdir'' dedi.

 

Bu haber toplam 1858 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri