Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başbakan Erdoğan'ın doktoru konuştu

14.02.2014 08:28
Erdoğan'ın doktoru AKP'li vekil: "İçtiği su, yediği yemekle ilgili önlemler alınıyor, bu tüm dünyada böyledir. Sağlık durumu yerinde.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın doktorluğunu yapan AK Parti Milletvekili Cevdet Erdöl, Enerji Bakanı Taner Yıldız’ın “Üç yıldan beri uzun boylu adamın ölmesini bekliyoruz diyenler var” sözleri üzerine Tayyip Erdoğan’ın sağlık güvenliği ile ilgili değerlendirmede bulundu.

"BAŞBAKAN SON DERECE SAĞLIKLI"

Hürriyet'ten Nuray Babacan'ın haberine göre Erdöl, TBMM’deki sohbetinde, Başbakan’ın sağlık güvenliği açısından her türlü tedbiri aldıklarını belirterek, şunları söyledi: “Şimdiye kadar risk oluşturan bir vaka tespit etmedik. Tüm dünya liderleri nasıl korunuyorsa, sağlığı ile ilgili nasıl önlemler alınıyorsa, biz de birebir bu uygulamaları yapıyoruz. Bunun belli kuralları var, uluslararası alanda uygulanan kuralları var. İçtiği su, yediği yemekle ilgili önlemler alırsınız, bu tüm dünyada böyledir. Kendisi de çok özenli Bunun için gerekli tüm teknik donanımlara sahibiz. Hiçbir eksiğimiz yok. Bu çağın sahip olduğu tüm imkanları kullanıyoruz. Ayrıca, Başbakan son derece sağlıklı. Ciddi takip gerektirecek sağlık sorunu yok. Biz tıbbi anlamda gerekli önlemleri alıyoruz. Kendisi de uyarılarımıza özen gösteriyor.”

Bu haber toplam 1578 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri