Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başbakan Erdoğan'ın Eskişehir mitingi konuşması

07.03.2014 15:48
Erdoğan, yerel seçim mitingleri kapsamında Eskişehir'de vatandaşlara sesleniyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin Eskişehir mitingi kapsamında konuşma yapıyor. 

ESKİŞEHİR'İ İNLETEN SLOGAN

Erdoğan'ın miting konuşmasının başladığı anlarda Eskişehir sokaklarını inleten sloganlar yankılandı. "Dik dur eğilme, bu millet seninle" sloganlarının hemen ardından başlayan "Mücahit Erdoğan" sloganları uzun süre atılırken, Erdoğan da sloganları ilk kez kesmedi ve dinledi. 

Başbakan Erdoğan'ın konuşmasının satır başları;

'BURADAKİ BELEDİYE BAŞKANI ARTIK YORULMUŞ BİTMİŞ'

"Bugün bir kez daha Eskişehir'deyim. Bu CHP'nin MHP'nin genel başkanları acaba buraya kaç kere geldiler?  Buradaki Belediye Başkanı kaç dönemdir Belediye başkanlığı yapıyor? Artık yorulmuş bitmiş. Demokrasinin şehri Eskşehir'e bunlar yakışmıyor, bunları tanıyın.

'AK PARTİ MİTİNGLERİ MONTAJ DİYORLAR, SİZİN İŞİNİZ MONTAJ'

Biz eser siyaseti üretiyoruz. AK Parti mitinglerine montaj diyorlar, montaj sizin işiniz. Bu aziz millet kendisi için hizmet edeni hep baş üstünde taşıdı. Menderes ilk ve son mitingini Eskişehir'de yaptı son mitinginde ses sistemini bozdular. Bugün de sandıktan çıkamayacağını anlayan CHP iftiralarla üzerimize geliyor. MHP aynı şekilde.

ÇAKMA KEMAL

Ey malum medya montajı en iyi siz bilirsiniz. Montajı en iyi siz bilirsiniz ey paralel yapı. Bizde montaj yok. Başta çakma Kemal olmak üzere gereğini yapacağım. Niye? Çünkü hep el ele verdiler. Bugün attıkları iftiralar yenilir yutulur değil. Çakma diyorum ya. Yalan dolan talan kimde görmeniz için getirdim. Bakınız ne diyor? Başbakan'ı dinleyen hangi devlet diyor? Peki bugün ne diyor? Senin beraber yürüdüğün paralel yapı bay Kılıçdaroğlu. Dün her türlü hakareti yapıyordun, şimdi seviyorsun okşuyorsun.

SEN BENİM ANACIĞIMI AĞZINA DOLAYACAK KARAKTERDE DEĞİLSİN'

Kılıçdaroğlu paralel yapıyla birlikte yürüyor.  Sen benim anacığımı ağzına dolayacak karakterde değilsin. Senin karakterinin cibiliyetinin ne denli bozuk olduğunu bu ifadeler zaten ortaya koyuyor. Sen montajların, kasetlerin getirdiği bir genel müdürsün.

'30 MART HESAP SORMA GÜNÜDÜR'

30 Mart Menderes'in de Fatin Rüştü Zorlu'nun da hesap sorma günüdür, 30 Mart bunun için de önemlidir. Bu demokrasi düşmanlarına bu ihtilal yanlısı kişilere biz kalkıp da Eskişehir'de oy mu vereceğiz?

'BUNLARI İNLERİNDEN ÇIKARACAĞIZ'

Pensilvanya'daki kainat imamıyla CHP aynı saftalar.  Demokrasi düşmanlarına bu ülkeyi teslim etmeyeceğiz. Merhum Menderes'e nasıl iftiralar attılarsa bugün de aynısını yapmaya çalışıyorlar.  Artık ben buna dini cemaat demiyorum siyasi bir örgüt diyorum.  Ne yaparlarsa yapsınlar bunları inlerinden çıkaracağız. Bu Türkiye'nin yürüyüşüdür.

'LAF DEĞİL BİZ İŞ ÜRETİYORUZ'

Ben de büyükşehir belediye başkanlığı yaptım ve CHP'den 2,5 milyar dolarla aldım. 4,5 senede bunun burada yaptığının fazlasını yaptım. Porsuk çayına baktım çamur akıyor. Ana arterler berbat. Laf üretmiyoruz biz iş üretiyoruz.

'BİZ BÜYÜK PROJELERİN PARTİSİYİZ'

Biz büyük projelerin partisiyiz. Büyük medeniyet yolunda üç başlığımız var: insan, demokrasi, şehir. Bu üç başlığı gerçekleştireceğiz. Kırım'daki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Kırım Tatarlarını bu güne kadar yalnız bırakmadık, bundan sonra da bırakmayacağız.  

'PARALEL DEVLETE MÜSADE ETMEYECEĞİZ'

Devletin içinde paralel devlete müsaade etmeyeceğiz. Paralel yapı evlerinde,yurtlarında bana ve aileme beddua seansları düzenliyor, bumerang gibi kendilerini vuracak inşallahBiz zalimler için yaşasın cehennem diyoruz. Biz her zaman mazlumların, fakir fukaranın yanında olacağız."

ensonhaber

Bu haber toplam 2132 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri